0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-45 %
Слатка жените се облекуваат во зима црна долг ракав блузи облека џеб висока половината туника домот плоштадот јака фустан AA3309 F

Слатка жените се облекуваат во зима црна долг ракав блузи облека џеб висока половината туника домот плоштадот јака фустан AA3309 F

DEN 2033.00
DEN 3696.00
Това е достапна

Количина на стоки

Големина на Рамо Биста Половината Ракав Должина S 34 84 68 56 82 M 35 88 72 57 83 L 36 92 76 58 84 XL 37 96 80 59 85

Основните својства

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Број На Модел На:
AA3309
Сезоната:
Зима
Половината:
Империја
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
EASTQUEEN
Декорација:
Џебови
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Памук
Деколте:
Плоштад Јака
Силуета:
А-Линија

Додатоци на производот