0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-15 %
Породилно Облекува За Фото Снимањето Брод Вратот Бел Фустан Maternty Фотографија Реквизити долг Ракав Водат Памук Бремени Фустан

Породилно Облекува За Фото Снимањето Брод Вратот Бел Фустан Maternty Фотографија Реквизити долг Ракав Водат Памук Бремени Фустан

DEN 407.00
DEN 479.04
Това е достапна

Количина на стоки

Големина на : (cm) L : Должина : 165cm биста : 75-94cm XL : Должина : 170cm биста : 94-110cm XXL : Должина : 170cm биста : 110-130cm

Основните својства

Породилно Големина:
l, xl, xxl
Одделот За Името:
Породилно
Пол:
Жените
Материјал:
Voile,Памук
Бренд Име:
SLYXSH
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
А-Линија
Јака:
Shoulderless
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Боја Стил:
Природна Боја
Ткаенина Тип:
Chiffon
Декорација:
Никој
Стил:
Симпатична

Додатоци на производот