0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-15 %
Европската мода Породилно Фустани 2018 Породилно Фотографија Реквизити Chiffon Рамената Бремени Фустан Бременоста Фото Снимајте

Европската мода Породилно Фустани 2018 Породилно Фотографија Реквизити Chiffon Рамената Бремени Фустан Бременоста Фото Снимајте

DEN 442.00
DEN 519.36
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Породилно Големина:
S, M, L, XL
Одделот За Името:
Породилно
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Силуета:
А-Линија
Јака:
Shoulderless
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Ткаенина Тип:
Сомотски
Бренд Име:
SLYXSH
Материјал:
Памук,Полиестер
Боја Стил:
Природна Боја
Декорација:
Никој
Стил:
Симпатична

Додатоци на производот