0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-30 %
2018 Нова Пролет Фустан Есен Секси Гроздобер Долг Фустан Сплит завршува печати Фустан V деколте, Долг Ракав Фустан езеро сино Vestidos

2018 Нова Пролет Фустан Есен Секси Гроздобер Долг Фустан Сплит завршува печати Фустан V деколте, Долг Ракав Фустан езеро сино Vestidos

DEN 840.00
DEN 1200.00
Това е достапна

Количина на стоки


грешка 0-3cm

Основните својства

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Силуета:
Асиметрични
Сезоната:
Пролет
Деколте:
V Деколте
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Бренд Име:
QXSLZQ
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Полиестер,Lanon
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
17351-3
Шаблон Тип:
Печати
Половината:
Природни
Декорација:
Sashes

Додатоци на производот