0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
Missord 2018 Лето Секси Исклучување Рамо коса црта Вратот Возбудува Backless Фустани Женски Сплит Домот Солидна Боја Облека FT9076-1

Missord 2018 Лето Секси Исклучување Рамо коса црта Вратот Возбудува Backless Фустани Женски Сплит Домот Солидна Боја Облека FT9076-1

DEN 1254.00
DEN 1567.68
Това е достапна

Количина на стоки


Прирачник за мерење. 3 CM грешка рок. Тоа е нормално. XS : Биста : 82 Половината : 64 Колковите : 84 S : Биста : 86 Половината : 68 Колковите : 88 M : Биста : 90 Половината : 72 Колковите : 92 L : Биста : 94 Половината : 76 Колковите : 96
1.Мојот купување заштита времето ќе биде завршена,она што можам да направам?
ако вашата нарачка заштита времето истекува,ве молиме оставете порака.ние може да ви помогне да се прошири ,да се заштити вашата нарачка . 2.Како да ги пратите пратката и знаат каде е тоа сега?
можете да ги копирате вашите следење на број се стави во овој линк за да track : www.17track.net/en 3.Мојата цел како да избегне да плати царина. бесплатен превозот ние обично се прогласи за 6-8вредност за да се избегне царина.но, понекогаш, бидејќи различни политики во различни земји,тоа треба да се плати од страна на купувачот.И да ги изразат испорака ,треба да оставите порака да ни каже колку вредност се изјасни во фактура кога ставање ред. 1.Како да знам која големина да нарачате? ако не знаат која големина одговара на себе,ве молиме контактирајте со нас.раскажете ни ја вашата биста половината и колковите информации можеме да совети големина за вас 2.Дали вие не падне на превозот и трговија на големо? Да,капка цел само да се стави во вашите клиенти адреса кога ставање на ред и имајте на ум ова е капка цел,ние може да го следат тоа, и воопшто не ја напушти која и за нашиот бренд информации во колет.Трговија на големо ,ќе им понуди попуст и бесплатна изразат испорака . 3.може да ти испрати ми ја објект слики без лого? Се разбира, Ние може да ви испрати на објектот слики без лого, ако сакате.можете да контактирате со нас.

Основните својства

Големина:
XS, S, M, L
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
МИС ORD
Sleeve Стил:
Strapless
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Силуета:
Обвивка
Деколте:
Оглавник
Сезоната:
Лето
Стил:
Секси & Клуб
Половината:
Империја
Декорација:
Возбудува
Број На Модел На:
FT9076-1
Материјал:
Полиестер

Додатоци на производот