0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-42 %
SCUWLINEN 2018 Пролет Лето Ретро Жените Фустани, Елегантен Гроздобер Печати рачно изработени Плоча Копчиња Рамија Долго Cheongsam S507

SCUWLINEN 2018 Пролет Лето Ретро Жените Фустани, Елегантен Гроздобер Печати рачно изработени Плоча Копчиња Рамија Долго Cheongsam S507

DEN 2060.00
DEN 3551.04
Това е достапна

Количина на стоки


- Опис На Производот - Материјал : 100% Рамија Домот Ретро Печати Рачно Изработени Плоча Копчиња
Големина Референтна Големина Биста В. Б Рамо Должина Ширина Ракав Должина cm cm cm cm M 98 120 38 42 L 102 128 39 44
Answer : ___________________________ Note :
1.Објектот се Мери од страна на страна , тоа би можело да биде 1-3cm различни,големината информации за повикување само. Ве молиме контактирајте со нас за да добиете детални информации доколку имате некои сомнежи.
2. Внимание : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел.
***Pls имајте во предвид дека внатре се лизга фустан НЕ е ВКЛУЧЕНА ,ако сакате, тогаш можете да кликнете на следниов линк за да купат заедно.***
Модел Шоу
Модел Висина : 165cm Тежина : 48kg

Основните својства

Големина:
M, L
Пол:
Жените
Декорација:
Копче
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Стил:
Гроздобер
Половината:
Природни
Материјал:
Рамија
Бренд Име:
SCUWLINEN
Број На Модел На:
S507
Sleeve Стил:
Редовни
Силуета:
А-Линија
Шаблон Тип:
Печати
Сезоната:
Пролет
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Деколте:
Стенд

Додатоци на производот