0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
Мода Печати Жените Памук, Лен 2018Spring Есен Средината на Теле Лабава се Облекуваат Женски О-Вратот Висока Половината Лен Гроздобер Лабава DressCQ1247

Мода Печати Жените Памук, Лен 2018Spring Есен Средината на Теле Лабава се Облекуваат Женски О-Вратот Висока Половината Лен Гроздобер Лабава DressCQ1247

DEN 688.00
DEN 860.16
Това е достапна

Количина на стоки

Почитувани купувачот, мило ќе дојде да ми продавница. Пред да ја купите, треба да се знае следново : 1, јас сум пријателски и искрени продавачот. Се надевам дека вие сте исто така, пријателски и искрени клиенти. 2, пред да ја купите, ќе е подобро да ми кажете вашиот биста (cm) и висина и тежина. Јас ви помогне да го изберат правото големина. Ова е многу важно. 3.Мразам спорот многу. често поднесе спор , На клиентите ќе бидат додадени на црната листа . Можеме да бидеме пријателски да ги реши сите проблеми. 4.Не секогаш се земе големината на спорот, големината на проблемот го реков многу јасно, секој мери методот е различен, па ќе има грешки, тоа е нормален феномен. Па кога ќе изберете големина, можете да ме праша прво, јас може да ви помогне да се избере правилната големина. Мразам спорови, верувам дека сè може да биде мирно да се разговара. Не каже нешто во врска со спорот. Ве молам да се разбереме едни со други. 5.Конечно, имаат убав ден на сите мој драг пријател. Големина Должина Биста Рамо Ракав cm Инчен cm Инчен cm Инчен cm Инчен S 103 40.17 88 34.32 35 13.65 53 20.67 М 104 40.56 92 35.88 36 14.04 54 21.06 L 105 40.95 96 37.44 37 14.43 55 0.39 XL 106 41.34 100 39.00 38 14.82 56 1.00 2 XL 107 36.30 104 0.39 39 15.21 57 22.23
Совети : Нашата големина е прирачник за мерење може да биде 1-3 см грешка, оваа големина е за повикување само, ве молам да ги примите вид на subjsect.

Основните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Материјал:
Лен,Памук
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
CQ1247
Сезоната:
Пролет
Бренд Име:
едноставен вкус
Фустани Должина:
Средината На Теле
Стил:
Гроздобер
Половината:
Империја
Деколте:
О Деколте
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Редовни
Силуета:
Лабава
боја:
Сива Сина
Големина:
S M L XL 2XL
Сезоната:
пролет, есен
Тип На Модел:
Печати
Година:
2018 нови
Јака:
О Деколте
Должина:
mid-calf
Тип На Половината:
Висок Половината
Тежина:
0.3KG
Тип На Облекување:
Лабава

Додатоци на производот