0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-49 %
Бутик жените се облекуваат масти mm големи димензии медиум долго став модифицирани лак јазол малку со долги ракави Секси фустан autumnOKXGNZ AF588

Бутик жените се облекуваат масти mm големи димензии медиум долго став модифицирани лак јазол малку со долги ракави Секси фустан autumnOKXGNZ AF588

DEN 934.00
DEN 1831.68
Това е достапна

Количина на стоки


ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА, Големина(см) Ракав Должина Облека должина Половината Биста Рамо Хип Големина S 49 80 68 78 34 M 50 81 70 82 35 L 51 82 74 86 36 XL 52 83 80 92 37 2 XL 53 84 86 98 38 3 XL 54 85 92 104 39 4 XL 55 86 100 112 40 Совети : Точка мери од страна на страна, тоа би можело да биде од 2-3cm различни,и различни монитори може да биде малку differnt на боја на сликата

Основните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Бренд Име:
OKXGNZ
Материјал:
Lanon,Полиестер,Памук
Сезоната:
Есен
Деколте:
Пак надолу Јака
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Патентите
Половината:
Природни
Број На Модел На:
Жените се облекуваат
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Силуета:
А-Линија

Додатоци на производот