0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-45 %
Моден солидна се облекуваат жените долги ракави есен џемпер фустани секси туника bodycon v деколте, елегантен женски памук фустан DD356 F

Моден солидна се облекуваат жените долги ракави есен џемпер фустани секси туника bodycon v деколте, елегантен женски памук фустан DD356 F

DEN 2561.00
DEN 4656.00
Това е достапна

Количина на стоки

Големина на Рамо Биста Половината Ракав Должина S 36 86 70 49 104 M 37 90 74 50 105 L 38 94 78 51 106 XL 39 98 82 52 107 XXL 40 102 86 53 108

Основните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Деколте:
V Деколте
Силуета:
А-Линија
Број На Модел На:
DD356
Декорација:
Лак
Половината:
Империја
Материјал:
Полиестер,Памук
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
EASTQUEEN
Сезоната:
Есен
Фустани Должина:
Средината На Теле

Додатоци на производот