0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
За iphone x Случај Покрие Nillkin Безжични Полнење Магнетни Школка за iphone x Phone TPU Силикони Случај Capa GPS Стојат Случај

За iphone x Случај Покрие Nillkin Безжични Полнење Магнетни Школка за iphone x Phone TPU Силикони Случај Capa GPS Стојат Случај

DEN 479.52
Това е достапна

Количина на стоки

За iphone x Случај Покрие Nillkin Безжични Полнење Магнетни Школка за iphone x Phone TPU Силикони Случај Capa GPS Стојат Случај
За Samsung Галакси S8 S8 Плус Случај Покрие Nillkin Безжични Полнење Силикони Случај Магнет Автомобил GPS Стојат Телефон Случаи S8 Покрие Capa мало пакет бесплатен превозот
Пакет : Само Магнет Случај(Без Автомобил Полнач),ако ви треба автомобил полнач,ве молиме кликнете тука :
Кликни Тука за да се КК 3.0 Брзо Полнење Адаптер :
Кликнете Тука за да дознаете Повеќе за Безжичен Полнач Производи,Може да Брод Од RU :

Основните својства

дизајн:
Бизнис,Апстракт,Обична,Спорт,Сјајна,Мат,Ткаеше,Егзотични,Геометриски
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Големина:
15*15*10
Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
За iPhone X
Тип:
Футроли & Клипови
Бренд Име:
NILLKIN
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone X
Известување:
САМО ЕДЕН СЛУЧАЈ(без автомобил полнач)

Додатоци на производот