0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-39 %
Воена Додатоци Airsoft Пиштол Глок 17 19 22 23 31 32 Појас Holster Со Фенерче Тактички Снимање Лов Глок Holster

Воена Додатоци Airsoft Пиштол Глок 17 19 22 23 31 32 Појас Holster Со Фенерче Тактички Снимање Лов Глок Holster

DEN 946.00
DEN 1550.88
Това е достапна

Количина на стоки

Воена Додатоци Airsoft Пиштол Глок 17 19 22 23 31 32 Појас Holster Со Фенерче Тактички Снимање Лов Глок Holster Детали : Материјал : Висок Квалитет на Полиуретан Одговара За : Глок 17 19 22 23 31 32 Тежина : 500g Боја : Црна Апликација : Воена / Тактички / Полиција / Војска Пиштол / Airsoft/ Пиштол / Пушка Активности / Војна Игра / Надворешна Лов
КЛИЕНТОТ ТРЕБА ДА ЗНАЕТЕ ( ЗА ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА ) Почитувани купувачот , добредојдовте на нашата продавница ! Ако не сте задоволни со нашата служба или имате било какви прашања во врска со предмети , ве молиме слободно контактирајте со нас пред оставајќи ја вашата повратна информација . Ние ќе ви биде задоволство да се реши ова прашање за вас . Ви благодариме !

Основните својства

боја:
црна боја
Бренд Име:
ХАН ДИВИ
Број На Модел На:
Глок holster
Материјал:
Полиуретански
Материјал:
Полиуретански
Тип На Објект:
Глок Појас Holster
ОДГОВАРА ЗА:
Глок 17 19 22 23 31 32
боја:
Црна
Употреба:
пиштол носат
Место на Потекло:
Кина
Предавање:
десната рака на корисниците
Стил:
Тактички Воен Лов , Пиштол алатки, Airsoftsports пиштол holster
Тип:
Појас Holster / Половината Holster
Спорт Тип:
Тактички Airsoft , Лов , Стрелаштво ...

Додатоци на производот