0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-38 %
Тактички Holster SIG P226 Половината Holster за Лов Борба Airsoft Пиштол Торбичка Појас Holster P226

Тактички Holster SIG P226 Половината Holster за Лов Борба Airsoft Пиштол Торбичка Појас Holster P226

DEN 486.00
DEN 783.36
Това е достапна

Количина на стоки


Тактички Holster SIG P226 Половината Holster за Лов Борба Airsoft Пиштол Торбичка Појас Holster P226
. Материјал : Висок Квалитет на Полиуретан Одговара За : Sig Sauer P226 Тежина : 300g Боја : Тен / Зелена Апликација : Воена / Тактички / Полиција / Војска Пиштол / Airsoft / Пиштол / Војна Игра / Надворешна Лов 2.Пакетот Вклучува : - 1 x Holster - 1 X Појас Јамка - 1 x Половината Гребло КЛИЕНТ ТРЕБА ДА се ЗНАЕ ( ЗА ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА )

Основните својства

Бренд Име:
ХАН ДИВИ
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
p226
Материјал:
Полиуретански
Објектот:
Sig P226 Пиштол Holster
боја:
Зелена / Тен
ОДГОВАРА ЗА:
SIG P226 Пиштол
Тежина:
About 300g
Употреба:
пиштол носат
Спорт Тип:
Лов / Стрелаштво / Airsoft ...
Место на Потекло:
Кина

Додатоци на производот