0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-31 %
6PCS Деца DIY Тетоважа Пенкала Handdrawing Тетоважа Гел Пенкала Новина Трикови Смешно Анти-стрес Играчки Бебе Деца Роденденски Подарок Нова Топла Продажба

6PCS Деца DIY Тетоважа Пенкала Handdrawing Тетоважа Гел Пенкала Новина Трикови Смешно Анти-стрес Играчки Бебе Деца Роденденски Подарок Нова Топла Продажба

DEN 156.00
DEN 226.08
Това е достапна

Количина на стоки


6 PCS Деца DIY Тетоважа Пенкала Handdrawing Тетоважа Гел Пенкала Новина трикови Смешно Анти-стрес Играчки за Деца Детска Роденден Фестивал Подарок
Карактеристики :
Оваа група ги вклучува 6 гел пенкала во различни живописни бои.
На гел пенкало мастило е не-токсични и целосно да се перат.
Мастило може да се мијат и се повторува, за неколку часа на забава.
Предизвикајте ги вашите деца е фантазија и чувајте ги активни со прирачник умешност.
Посветени на обезбедување на повеќето креативни играчки заедно со највисоките стандарди за безбедност.
Опис :
Се препорачува за децата чија возраст е 6 години и нагоре.
Нема болка при цртање на кожата, мазна да се наслика.
Убаво играчки да се направи децата да се забавуваат себе.
Спецификации :
Материјал : мастило + пластика
Боја : multicolor
Пакет Големина : 120*70*40mm
Пакет Се Вклучени :
6 x Деца Тетоважа Пенкала
Забелешки :
1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.
2. Поради различни лични мерни техники, може да биде 1-3cm грешка на физички. Ви благодариме!

Основните својства

Бренд Име:
OCDAY
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PE
Батеријата:
NO
Димензии:
80*7MM
Возраст Опсег:
> 3 години
Mfg Серија Број:
Играчка
Број На Модел На:
ZW283800
Пол:
Унисекс
Тема:
Наука
Предупредување:
Не Се Јадат
Материјал:
мастило + пластика
боја:
multicolor
Пакет Големина:
120*70*40mm
Пакет Се Вклучени:
6 x Деца Тетоважа Пенкала

Додатоци на производот