0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-15 %
2ml Помине Лепак Брзо Сува Силно Лепило За Лажно Лажни на доградба на Акрилни Нокти Кристал Убавина Камења Шминка Гел Ноктите Уметност Совети за Нега на Алатки

2ml Помине Лепак Брзо Сува Силно Лепило За Лажно Лажни на доградба на Акрилни Нокти Кристал Убавина Камења Шминка Гел Ноктите Уметност Совети за Нега на Алатки

DEN 80.00
DEN 93.60
Това е достапна

Количина на стоки

2ml Помине Лепак (Супер Лепило Помине Лепак) Производ Desciptions : 1. 100% нов и висок квалитет на Мал пакет, лесен за употреба 3. Компактен, преносни, лесен за носење и чување на Погоден за професионална и домашна употреба за Брза сува во 10 секунди Без да му наштети на вашите нокти 7. Ноктите лепак нето тежина : 2g 8. Состојки : Алфа Cyano Acrylate 9. Димензија : 6.6 cm x 0.9 см (Должина x Дијаметар) 10. Шише материјал : Пластични Пакет се вклучени : 1 парче Помине Лепак (Нема Мало Кутија). Ве молиме да се напомене : боја на хартија за завиткување на лепак може да бидат различни од слики. Превозот Услови : Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 2 Days По добивме Вашата Исплата. Ве Молиме Изберете Превозот Ќе Се Сакате. За Превозот, Ние би Сакале да Воведе Детали За Вас Тука : (1). Бесплатен Превозот За E-пакет или Кина Пост Воздух Mail. Ако Сте Подготвени Да Ги Користат Изразат Испорака, Треба Да Плати Дополнителни Трошоци За Цел. (2). E-пакет е Само За НАС Клиентите, Што е Потребно за 12 Days Да Пристигнат . (3). Кина Пост Воздух Mail пораката се Испрати На Најголем број на Калории, Тоа Трае околу 20 Дена Да Пристигнат. (4). Ако Изберете EMS/DHL/UPS-от Превозот, Тоа Трае 5-8 Days Да Пристигнат. За Производ Кој Вклучува Батерија, Ние Ви Препорачуваме да Се Изборот ЕМС Превозот. DHL и ПРОЗОРЦИ Има Строга Политика За Батеријата Цел. Клиентите Царинење : Ние Ќе Напишам Пониска Вредност На Пакетот за да се Избегне Производство на Тарифите. Секоја Земја Има Различни Тарифи Политика, За Жал Ние Не Сме Одговорни За Клиентите Царинење. Љубезно Ве Молиме Да Забележите Ова! Ако Сакате да ни Напишете Детали за Производот на Пакет, како Сакате, ве Молиме Испратете Порака до нас Во Прв Пат Кога Ќе се Направи Нарачка. По-Продажбата На Услугата : Ние Сме Професионални Бизнис Компанија. Ние Ќе Нудат Добар По продажба на Услуги За Вас. Ако Имате Било какви прашања во Врска со Нашиот Производ Или Услуга, ве молиме Испратете Порака До НАС. Ние Ќе Ви Одговори ШТО е Можно поскоро. Повратни информации : Ако не Сте Задоволни Со Нашите производи, ве молиме Оставете Full-ѕвезди и Добри Повратни информации За нас. Вашето мислење ќе ни ги Охрабри да го НАПРАВИ тоа Подобро Во Понатамошниот. Ви благодариме! Политика на враќање ние ќе рефундирање на дека, ако не се врати на предмети во рамките 15days на вашиот прием на објектите. ако не сте задоволни со објектот или се оштетени објектот, ве молиме контактирајте со нас прво пред да се отвори случај за ова. ние ќе се вратам на вас во 24hours ( со исклучок на викенд) и реши го ова за вас, наскоро со замена или надомест на штета. Ви благодариме!

Основните својства

Бренд Име:
FWC
НЕТО-WT.:
2ml
Број На Модел На:
2ml Помине Лепак
Количина:
10 Компјутери
Состојка:
лепак
Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Тип:
ноктите лепак

Додатоци на производот