0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
3D Испечатени Gimbal Mount Fixed База на Држачот за DJI OSMO(+)/ Osmo Мобилни/ osmo ПРО и СУРОВИНИ Рачни Gimbal Камера

3D Испечатени Gimbal Mount Fixed База на Држачот за DJI OSMO(+)/ Osmo Мобилни/ osmo ПРО и СУРОВИНИ Рачни Gimbal Камера

DEN 570.72
Това е достапна

Количина на стоки


3 D Испечатени Gimbal Mount Fixed База на Држачот за DJI OSMO(+)/ Osmo Мобилни/ osmo ПРО и СУРОВИНИ Рачни Gimbal Камера
3 D Испечатени Gimbal Планината за DJI OSMO/ OSMO+/ OSMO Мобилни/ OSMO ПРО и СУРОВИНИ
1pcs X OSMO база
OSMO не се вклучени

Основните својства

Пакет:
Yes
Компатибилен Gimbal Модел:
DJI OSMO
Бренд Име:
SUNNYLIFE
Компатибилен Gimbal Бренд:
DJI OSMO
Пакет:
Пакет 1
Број На Модел На:
DJI OSMO База Стојат
Gimbal Додатоци Тип:
gimbal tripod
Тежина (g):
12
Име на производ:
3D Испечатени Gimbal Mount Fixed База на Држачот за DJI OSMO(+)/ Osmo Мобилен
Модел:
Фиксна База на Држачот за DJI OSMO(+)/ Osmo Мобилен
Тип:
DJI Osmo додатоци
Карактер:
3D Испечатени Gimbal Mount Fixed База на Држачот за DJI OSMO
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.28kg (0.62lb.)
Пакет Големина:
8cm x 9cm x 10cm (3.15in x 3.54in x 3.94in)

Додатоци на производот