0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
DJI OSMO 4K Камера 3-Axis Рачни Gimbal паметен Телефон Sunhood/Свитлива Худ 5.5 Инчен Сонцето Сенка за OSMO Додатоци

DJI OSMO 4K Камера 3-Axis Рачни Gimbal паметен Телефон Sunhood/Свитлива Худ 5.5 Инчен Сонцето Сенка за OSMO Додатоци

DEN 273.60
Това е достапна

Количина на стоки


DJI OSMO 4 K Камера 3-Axis Рачни Gimbal паметен Телефон Sunhood/Свитлива Худ 5.5 Инчен Сонцето Сенка за OSMO Додатоци
Опис :
Објектот име : За DJI OSMO 4 K Камера 3-Axis Рачни Gimbal паметен Телефон Sunhood
Тежина : Околу 90g
Укината димензија : 18 X12 CM
Продолжување димензија : 18 X10 X12 CM
Погоден за : 5.5 инчен паметен Телефон
1x паметен Телефон sunhood
(Не вклучуваат DJI OSMO )

Основните својства

Тежина (g):
90
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
DJI OSMO паметен Телефон Sunhood
Компатибилен Gimbal Модел:
DJI OSMO
Бренд Име:
SUNNYLIFE
Компатибилен Gimbal Бренд:
DJI
Пакет:
Пакет 1
Gimbal Додатоци Тип:
планината
Име на производ:
DJI OSMO 4K Камера 3-Axis Рачни Gimbal паметен Телефон Sunhood/
Модел:
Свитлива Худ 5.5 Инчен Сонцето Сенка за OSMO
Тип:
OSMO 5.5 Инчен Сонцето Сенка
Charater:
DJI OSMO 5.5 Инчен паметен Телефон Sunhood
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.37kg (0.82lb.)
Пакет Големина:
10cm x 7cm x 8cm (3.94in x 2.76in x 3.15in)

Додатоци на производот