0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Голема Река Ридот Гумени airtrack airfloor за деца гимнастика гимнастика со големина : 3mx1mx10cm

Голема Река Ридот Гумени airtrack airfloor за деца гимнастика гимнастика со големина : 3mx1mx10cm

DEN 15600.00
Това е достапна

Количина на стоки


Карактеристики :
1,Трајни 1000-Denier Двапати Ѕид Ткаенина и 3-Ply ПВЦ. Воздухот душеци се гас-цврста и издржлива поради напредно производство технологија и супериорен квалитет на материјали.
2, Усвојување на жица цртање изработка во внатрешниот,добра еластичност, силна носивоста, и не е лесно да деформација.
3, во Близина вентил дизајн, целосно запечатени и нема истекување.
4,најистакнатите предност на надувување воздух превртување на душеци е дека тоа е можно да се свитка и се расплетува, нив брзо. Оптимална воздушниот притисок во сите услови, до 5psi.Во споредба со традиционалните пена-врз основа на душеци, тие заземаат многу помалку простор по deflating така чување и транспорт стане прилично едноставна и економски.
5, Сите лепило делови на сите употреба на лепак сврзување, кора сила и висока температура, hydrolysis отпор, анти-ултравиолетови перформанси се одлични, дури и во изложување на сонце, стабилноста на воздухот врска делови се целосно загарантирани.
6, Материјал постојаност на боја, ткаенина боја додека нови, посебни носат-отпорни, две-боја за нега на тело, така што силите издржливи.
7, Важечки за сите-ниво превртување на натпревари и повторувачки обука. Тие би можеле да се користат во многу различни начини, како што се танц клубови, разни видови на gymnastic вежби, висока-перформанси обука, фитнес клубови или Гимнастика за Сите.
Гумени метод :
Употреба на посебна фан од безбедноста на авто-заклучување млазницата за инфлацијата, ве молиме имајте на ум дека инфлацијата не може да биде целосна, па како не, да се зголемат и да доведе до забрзано оштетување на производот. Кога надворешната температура е повисока од 28 степени, поради високата температура ќе се направи производ експанзија, со цел да се избегне производ експанзија во гумени соодветно да се намали износот на инфлацијата.
Производ одржување и одржување на :
1, производ на штета во рок од 10cm, можете да го користите поправка лепак и поправка на филмот, во оштетена и поправка филм обложени со посебен лепак, лепак 5 минути по леплива леплива по греење врски, соодветни истиснување, неколку минути По нормална.
2, Во случај на ветер, дожд, снег, дожд, град и други временски услови, опремата треба да биде строго забрането да се избегнат несреќи.
3, можете да го користите за перење во прав за да се отстрани површинската дамки чисти, а потоа чистење со вода по сонце да се исушат.
4, Ако долгорочни не мора да се чисти и суви по сушењето, на производот ќе биде укината, комплет, спакуван добро. Температура на чување е генерално во -50 ~ +40 целзиусови степени се соодветни Производи треба да се обрне внимание на глодар контрола каснувања од инсекти.

Основните својства

боја:
Светло Сива
Одделот За Името:
Дете
Проп Избор:
Гимнастика Мат
Бренд Име:
голема река хил
Број На Модел На:
3mx1mx10cm
Шема:
Гимнастика Мат
Тип:
Гимнастика Мат
Материјал:
капка бод
боја:
Сиво Зелена
Гаранција:
2year
pakage:
картон
испорака:
3-5 дена производство 5-7 дена изразат испорака

Додатоци на производот