0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
disado 21 22 24 Frets јавор Електрична Гитара Вратот ружино дрво fretboard пломба LED светла гитара делови додатоци

disado 21 22 24 Frets јавор Електрична Гитара Вратот ружино дрво fretboard пломба LED светла гитара делови додатоци

DEN 4752.00
Това е достапна

Количина на стоки

Спецификации : 1. Вратот Материјал : Јавор 2. Fingerboard Материјал : ружино дрво 3. Frets : 21 22 24 frets 4. Тјунер дупки : 10мм 5. Прилагодување : Двојно adjustble решетка род,глава на вредноста 6. Крај : мат 7. Боја : дрво боја 8. Пакетот вклучува : 1pcs гитара вратот
Драг пријател. добредојдовте на нашата продавница . Убаво е да ви кажам дека овој објект може да се прилагоди тоа значи дека можете да ни кажете објектот што ви се допаѓа и она што го мислам тоа да биде . Тогаш ние ќе ја контактирате нашата фабрика да направи само за вас .
Она што начини на плаќање можам да ги користам?
Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
Превозот 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ 2. Нарачки ќе бидат обработени во рамките на 24-60 часа на исплата потврди, вообичаено. 3. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона и викенди. 4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. EMSза 5-10 работни дена. DHLза 4-7 дена Кина Пост/Хонг Конг Постза 15-50 работни дена Политика на Враќање 1) ве Молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по користи или како резултат на оштетувања од вода. 2) Постапката за враќање на стоката како што е следново Step1) Контакт Преку Alibaba.com's центарот,или пратете ни е-маил Step2) испратете ни слика на неисправни стока, и исто така како многу детали како е можно за проблемот што го имаат Step3) се Врати на објект за согласи на размена или наплата. 4) Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот. Повратни информации задоволството на клиентите е Нашата цел ! 1) Како можам да ја напуштат повратни информации за продавачот ? 2)ве Молиме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. 3) ве Молиме слободно да се contacu нас Ако Има било какви проблеми за бизнис, ние ќе направиме се најдобро за вас ,ви благодарам. Answer : ___________________________ Note : *ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере дека можеби БОЈАТА не е 100% исто како вистински производ, бидејќи камерата, монитор, или било какви други причини ви Благодариме

Основните својства

боја:
21frets, 22frets, 24frets
Тип:
Лак
Број На Модел На:
21 22 24
Бренд Име:
disado
is_customized:
Yes

Додатоци на производот