0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
1 Сет Електрична Гитара Жици 1150/1046/0942 Никел Позлатен Челик Core Крупни Жици На Гитара Поправка Материјал Додатоци

1 Сет Електрична Гитара Жици 1150/1046/0942 Никел Позлатен Челик Core Крупни Жици На Гитара Поправка Материјал Додатоци

DEN 91.20
Това е достапна

Количина на стоки


ПРОИЗВОД ВОВЕД :
ПРЕДМЕТ : Жици на Гитара
МАТЕРИЈАЛ : Никел Позлатен Челик Јадрото
СПЕЦИФИКАЦИЈА : EG0942 : 009-011-016-024-032-042
EG1046 : 010-013-017-026-036-046
EG1150 : 011-015-018-028-038-050
ТЕЖИНА : 30 G/set
Одговара Тип : ЏЕЗ,БЛУЗ и други Тешки гитара
ВАЖНИ СОВЕТИ :
1. Ако сакате друга гитара делови, можете да ги најдете во нашата продавница .
2 . Нашиот производ цени и товарни стапки се поставени . Ако купат еден производ или повеќе хомогена производи , ве молиме да кликнете "Купи Сега" . Ако сакате да се купи повеќе различни производи , ве молиме да кликнете на "Add to Автомобил" , Ова може да се зачуваат некои пакување товар . Системот ќе пресмета точно превозот според вашата адреса дали "Купи Сега" или " Add to Автомобил ".
ЗА НАС :
Добредојдовте На Нашата Продавница
1. Нашата компанија име : Qingdao Hongyin Дрво Co., Ltd., Професионални производство и преработка на гитара дрво, гитара додатоци, и гитара изработка на алатки.Ние работиме со светски познатиот гитара бренд производители како Qingdao GIBSON, EPIPHONE, Тијанџин ЗАОСТАНУВААТ, и Qingdao sejeng (fendr, Ibanez).
2. Имаме илјадници производи, нашите производи се конкурентни цени и висок квалитет. Ние попуштат долу на лажни и евтини производи. Ние се надеваме дека можеме да се воспостави долгорочна соработка со музички инструмент компании и ги продаваат во светот.Ако ви треба голем број на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви даде најдобри попуст.
3. Дали вашиот производ се натпреваруваат на цена, можете да контактирате со нас. Ние може да се продаде на Кинескиот пазар.Секоја година учествуваме во Шангај Меѓународниот Музички Инструмент Саем (Сала E3),Ако вие исто така посета на инструмент изложба, можете да контактирате со нас.
За Нас :
1. Добредојдовте на нашата продавница. Како лидер на Кина Гитара делови saler, имаме илјадници видови на производи, кои речиси доаѓаат од Јапонија и Јужна кореја. Нашите производи се конкурентни со цената и супериорен во квалитетот. Ние се бориме против со фалсификувани и евтини производи.Ние се надеваме дека можеме да се воспостави долгорочна соработка врска со Музички Instrumens Компанијата и salers во светот.Ако имате производ, кој конкурентни во цена, можете да контактирате со нас. Ние може продажба во Кинескиот пазар.
2. Ако ви требаат нашите производи во големо количество , можете да контактирате со нас. Ние ќе ви даде попуст.
3. Ние се во ограничени залихи , ако треба количината исклучително голема , треба да не информирате. Ние ќе цел во однапред.
Превозот И Враќање :
1. Ние превозот во светот, освен некои далечни области. Меѓународните пратки се испраќаат од страна на Ali Express Стандард Превозот, Кина Пост Воздух Mail , e-ЕМС или ЕМС . Испорака време може да се разликува поради одредени причини, како што се броеви на авиопревозниците на вашата земја и брзина на обработка на царински и поштата. Превозот време се како што следува :
EMS : 7-20 дена
e-ЕМС : 7-20 дена
Кина Пост Воздух Mail : 20-60 работни дена
Ali Express Стандард за Испорака : 16-35 работни дена
2. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во стоковните цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување. Преку e-пакет, можете да ги следите следење на информации на вашиот објект во врската на www.17tarck.com. Pls консултирајте се со вашиот локален поштата дали тие се согласуваат или не.
3. Царинските такси, нормално, обвинет од страна на превозот компанија или наплатените кога ќе ги собереш на објектот до. Овие надоместоци не се дополнителни превозот обвиненија.

Основните својства

боја:
EG1150 1SET, EG1046 1SET, EG0942 1SET
Тип:
стрингови
Број На Модел На:
гитара додатоци

Додатоци на производот