0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
10 компјутери еден гитара педалата нога stomp switch spdt,6pin За Електрична Гитара Делови(Бесплатен Превозот)

10 компјутери еден гитара педалата нога stomp switch spdt,6pin За Електрична Гитара Делови(Бесплатен Превозот)

DEN 959.52
Това е достапна

Количина на стоки


Модел : protaitone
Модел : FS-P6-SD
Боја : Црна
Оценка : 0.5/2 A 250 VAC 2/3А 125 VAC 9 VDC
Контакт Отпор : 50mΩ (MAX)
Изолација Отпор : 100 MΩ (МИН)
Dielectric Сила : 1500vac/1minute
Електрични Живот : 10000 циклуси

Основните својства

Тип:
Ефекти
Бренд Име:
landtone

Додатоци на производот