0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Afanti Музика Антиката / Висока Излезна Електрична Гитара Магнети (GVH-РОК-на ВОЗРАСТ од ВРАТОТ )

Afanti Музика Антиката / Висока Излезна Електрична Гитара Магнети (GVH-РОК-на ВОЗРАСТ од ВРАТОТ )

DEN 6916.80
Това е достапна

Количина на стоки


Afanti Музика Електрична Гитара Магнети (GVH РОК на ВОЗРАСТ Б )
Afanti Музички Инструмент CO.,LTD
1. Уверение фабрика страна Направени во Кина!
2. Злато член на Alibaba.com & Made-in-China.com
3. Прилагодено Дизајн На Располагање!
4. Бесплатно користење на логото такса!
5. 24 часа онлајн услуга!
Сите фотографии се вистински! 100% исти со реалниот!
Ако треба, ние исто така може да понуди било какви информации на оваа Магнети,
Само да не контактирате во секое време!
Сите Afanti Магнети се со најдобар квалитет во Кина! ние гарантираме сите Afanti Магнети може да го понуди на својата гитара најдобар звук!
По приемот на стоката, Afanti нудат Бесплатни Враќа & Размена на услугата 30 дена!! и ние ќе ја плати враќање и замена на превозот надомест!
Сите да ви покаже голема доверба имаме во нашите магнети!
Модел : GVH РОК на ВОЗРАСТ од Б
Излез : 1120 mv ДРК : 8.6 kohm Магнет : Alnico 5 Тип на : слободен Спецификации : Група : Антиката Humbucker Структура : Стандард Humbucker Серпентина : Обична Глеѓ Setup : Вратот позиција Магнет : Alnico 5 Лентата за Излез Range : High DC Отпор : 8.6 Kohm
Инсталации : 4 Диригент
Answer : ___________________________ Note :
Минимална цел количество : 10 компјутери
Испорака време : 25 дена
Превозот компанијата : Кина EMS, Fedex, DHL, UPS-от (зависи од вашата адреса и цел количество )
Откако ќе го постави цел, pls се прошири на превозот време за нас, од 25 дена! Сите Afanti Пикап модели не се во парк, ние треба околу 25 дена да ги направи, се надеваме на вашето разбирање!

Многу многу многу Aliexpress продавачот копија на нашите производи фотографии, нашите производи спецификации, дури и копирање на нашата компанија, воведувањето!
но, тие никогаш не можат да ја копирате :
нашиот квалитет!
нашата одлична комуникација!
нашата одлична Услуга за Клиентите!
Afanti Музика, да направи било гитара за вас!
ние, исто така, се фокусира на Тапан, Saxophone

Основните својства

Тип:
пикап
Бренд Име:
Afanti
Број На Модел На:
GVH-РОК-НА ВОЗРАСТ ОД ВРАТОТ

Додатоци на производот