0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
SOACH Мини Гитара Ефект на Возилото Јамка Кутија Channel Switcher Селекција Точно се Заобиколат Цинк-алуминиумска Легура Тело

SOACH Мини Гитара Ефект на Возилото Јамка Кутија Channel Switcher Селекција Точно се Заобиколат Цинк-алуминиумска Легура Тело

DEN 1214.00
DEN 1518.24
Това е достапна

Количина на стоки


Канал избор
Опис На Производот
Направи никаков ефект Вистина-Заобиколат!
Циклусот Кутија Педалата за решавање на некои заеднички сигнал пат сценарија. Постојат три основни начини за да го користите овој :
-Тоа може да послужи како прекинувач за да се овозможи ефекти јамка во меѓу Испраќате и да се Врати патеки. Приклучиш на вашиот гитара сигнал во ВО влез и потоа да го вклучите и исклучите вашиот ефекти сите како еден switch.
-Тоа може да се користи за да се префрлите од повеќе инструменти. Еден инструмент е вклучен во ВО џек и втор инструмент може да биде вклучен во враќањето. Да се префрлате помеѓу нив, без да го исклучите инструменти и тивко.
-Може да се користи да се подели еден сигнал до двете засилувачи.
Карактеристики :
Циклус На Копчињата / Ефекти Циклус На Возилото
ВО, и НАДВОР, ПРАТИ и ВРАТИ Приклучоци
Сигнал поминува пасивно преку педали кога не се ангажирани од ВО ОД
Кога ангажирани, сигналот е испратен преку ИСПРАЌАЊЕ на производството и примена на ВРАЌАЊЕ и потоа се проследува до НАДВОР Џек.
Користи стандардни 9 V Шеф стил адаптер (не се вклучени)
Во овој случај, Секоја повратна информација е љубов. (A) Кога сте задоволни со вашата нарачка, ние искрено се надеваме дека ќе ни даде позитивни повратни информации. Повторно, ние ќе ви ги даде позитивни повратни информации. (Б) Ако не се задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред поднесување на неутрален или негативен фидбек.
Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и да работат со вас, додека не се задоволни.
1."Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" за време на испорака ① Нормално : 16-35 дена да стигнат до одредиштето ② посебни околности : 35-60 дена за да стигне до дестинацијата, посебни околности вклучуваат : празници, политика корекција, оддалечените области, итн. 2."Yanwen Економски Воздух Mail" за време на испорака ① Нормално : 16-35 дена да стигнат до одредиштето ② посебни околности : 35-60 дена за да стигне до дестинацијата, посебни околности вклучуваат : празници, политика корекција, оддалечените области, итн. 3."Ali Express Saver Превозот" за време на испорака (Русија & Украина) Под нормални околности 15-20 дена може да се постигне во повеќето области на инвестиции, индивидуални оддалечените области во 20-35 дена; (Шпанија) се очекува да пакет, бидејќи прием или приемот на успешна 21 ден може да биде доставена до примачот пост (Вклучувајќи, но не ограничувајќи се на : виша сила, царински преглед, политика, прилагодувања, и празници). 4."Ali Express Стандард за Испорака" на време на испорака ① Нормално : 16-35 дена да стигнат до одредиштето. ② Освен за посебни околности (вклучувајќи, но не ограничувајќи се на : виша сила, царински преглед, политика усогласувања и празници). 5."Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" за време на испорака ① Нормално : 16-35 дена да стигнат до одредиштето ② посебни околности : 35-60 дена за да стигне до дестинацијата, посебни околности вклучуваат : празници, политика корекција, оддалечените области, итн. 6."Correos Економија" на времето за испорака, Под нормални околности 20-25 дена може да се постигне во шпанската копното областа на глас. 7."e Packet" за време на испорака ① Нормални ситуација : 7-10 работни дена или така да се стигне до дестинацијата, Русија, Украина, Саудиска Арабија 7-15 работни дена
② Посебни околности : 15-20 работни дена или така да стигнат до одредиштето; посебни околности вклучуваат : производство сезона (како што се "двојно единаесет" период), празници, политика корекција, оддалечените области

Основните својства

Тип:
Ефекти
Број На Модел На:
XGQ-ЈАМКА
Бренд Име:
SOACH

Додатоци на производот