0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Свадба Birdcages Силиконски Калап за Sugarcraft Торта Декорација Cupcake Topper Чоколадо Тесто Полимер Глина Алатка за Правење на Сапун

Свадба Birdcages Силиконски Калап за Sugarcraft Торта Декорација Cupcake Topper Чоколадо Тесто Полимер Глина Алатка за Правење на Сапун

DEN 239.52
Това е достапна

Количина на стоки


Тип : Торта Алатки
Торта Алатки Тип : Силиконски Калап
Функција : Еко-пријателски ,Порибено
Е-кориснички : Да
Metarial : Силикон
Количина : 1 PCS
Боја : автоматски
Големина : Точка мери бу раце па ве молиме оставете малку грешка,ви благодариме !
Како да го добиете вашиот пакет побрзо и безбедно
1.Ако сте од НАС&RU и повеќе од 5 долари за еден износ ,ние ќе испрати пакет со Epack (Можете да следење на информации и ќе го добијат во врска со 7-25 дена ).
2.Ако не сте од сад, Русија ,единствена износ во нашата продавница во текот 5 долари , ние ќе ги искористиме Aliexpress Стандард Превозот или следење логистика информации Кина Пост Воздух Mail.
3.Доколку купите повеќе од 100 долари во нашата продавница ,ние ќе испрати пакет со DHL/EMS и така натаму .
На прашањето на стоки не доби и оштетена стока
Ако добиете стоката е скршена или да не се дојде во рамките на одредено време,не грижете се,ве молиме контактирајте со нас на прво време ,ние ќе се врати парите или испраќање сте нов објект !
Ако сте задоволни со нашата serices и производи,ве молиме да даде добар повратни информации ! Што може да ни се јавите пред да замине никакви негативни повратни информации.Ние ќе ви помогнат да се реши.
Внимание
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Основните својства

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Број На Модел На:
Силиконски Калап
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Торта Алатки Тип:
Габи,
Бренд Име:
FACEMILE
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
е-прилагодена:
Yes
Употреба:
торта декорирање алатки
Одговараат на:
правење колачиња и павлака
Објектот:
чоколадо мувла
користете го :
колаче мувла
одговараат за:
cupcake декорација мувла

Додатоци на производот