0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-48 %
ASUMER црна, сива моден зимски нови 2018 дами чевли круг пети патент платформа оптоварување чевли жените велур кожа глуждот чизми

ASUMER црна, сива моден зимски нови 2018 дами чевли круг пети патент платформа оптоварување чевли жените велур кожа глуждот чизми

DEN 3220.00
DEN 6192.00
Това е достапна

Количина на стоки


ASUMER вип
Нашиот производ големина стандард
USA3=EUR34=220mm(боси нозе должина) USA4 =ЕУР 35=225mm(боси нозе должина)
USA5=EUR36=230mm(боси нозе должина) USA6 =ЕВРА 37=235mm(боси нозе должина)
USA7=EUR38=240mm(боси нозе должина) USA8 =39 EUR=245mm(боси нозе должина)
USA9=EUR40=250mm(боси нозе должина) USA10 =ЕВРА 41=255mm(боси нозе должина)
USA11=EUR42=260mm(боси нозе должина) САД 12 =ЕВРА 43=265mm(боси нозе должина)
USA13=ЕВРА 44=270mm(боси нозе должина) USA14 =ЕУР 45=275mm(боси нозе должина)
USA15=ЕВРА 46=280mm(боси нозе должина) USA16 =ЕВРА 47=285mm(боси нозе должина) ( 1 инч=2.54 см , 1 cm=0.3937 инчен,1cm=10мм)
Напомена"
1
Ве молиме кажете ни ги вашите нозе должина, ако не знаат која големина е подобро за вас,тогаш може да се одлучи вашиот чевли големина прецизно. Изглед ,големината можете да изберете е САД големина, кога ќе се направи ред, НЕ велика БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА !!! Благодарам многу!
2
Прифати се МЕША со цел : на пример,ако ви треба 5 компјутери,можете да ни каже вака : 3pair*боја*големина+2pair*боја*големина

Основните својства

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Insole Материјал:
Краток Кадифен
Горниот Материјал:
Крава Велур
Број На Модел На:
X-ZY0114
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
3-5cm
Бренд Име:
Asumer
Вратило Материјал:
Крава Велур
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Пети Форма:
Круг Пети
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Подигнете Тип:
Основни
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
TPU
Затворање Тип:
Zip
Пета Тип:
Оптоварување
Моден Елемент:
Патент
ЕУР големина:
34-39
Пета Висина:
8cm
Платформа:
5cm
Подигнете Висина:
15.5 cm
Отварање На Багажникот:
26cm

Додатоци на производот