0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
најдобро продаваните дупка cymbal, рачно изработени ефект cymbal, професионални B20 A3 cymbal

најдобро продаваните дупка cymbal, рачно изработени ефект cymbal, професионални B20 A3 cymbal

DEN 8064.00
Това е достапна

Количина на стоки


1.карактеристики на производот :
A3 Серија Бисер Балансот На Своите Намалени :
Музички квалитет : свежи,централизирана,соодветни за Европскиот пазар.
Музички стил : популарни,рок,латино,џез,панк
Примена : тоа е погоден за професионални перформанси.
На површина е обработена од страна полирање со елегантен изглед.
Модел
Снабдување Способност/Месец
MOQ
Единица
8" Поздравниот
2000 година
10
Компјутери
10"Поздравниот
2000 година
10
Компјутери
12"Поздравниот
1500
10
Компјутери
14"Брзо Несреќа
1500
10
Компјутери
14"Несреќа
1500
10
Компјутери
15"Несреќа
1500
10
Компјутери
16"Брзо Несреќа
1500
10
Компјутери
16"Несреќа
1500
10
Компјутери
16"Медиум Несреќа
1500
10
Компјутери
17"Несреќа
1000
10
Компјутери
18"Несреќа
1000
10
Компјутери
18"Медиум Несреќа
1000
10
Компјутери
20"Вози
1000
10
Компјутери
20"Медиум Возење
1000
10
Компјутери
20"Тешки Возење
800
10
Компјутери
22"Медиум Возење
800
10
Компјутери
13"Hihat
1000
10
Пар
14"Hihat
1000
10
Пар
Cymbalsets (14"HH+16"CR+20"Г-дин)со cymbal торба и боја кутија
500
10
Се поставува
2. Обезбеди Услуга
1) Ние сме Производителот&Извозник во оваа област (за повеќе од 10 години;
2)Обезбеди OEM Услуга;
3)Сите со Висок Квалитет и Конкурентна Цена;
Ние нудиме на овие, како што следува :
100% Задоволни;
100% Врвен Квалитет И Врвна Услуга;
100% Добра Цена;
100% Најбрзиот Брод;
100% Во Комбинација Цел;
100% Големиот Попуст за Голема Цел;
100% Задоволство!
Состојба : Нова
3. Гаранција
1)Висок квалитет и добра цена;
2)Доверливо бизнис;
3)100% Задоволство Гаранција!
Како Zildjian семејства , нашата фабрика е една од ретките во семејството претпријатија во Кина со експертиза за производство на месинг ударни инструменти. Нашата компанија е основана од овој Генералниот Директор е пра-дедо во текот на Guang Ксу години во Кинг Династијата. Тоа е, исто така, најстарата месинг ударни инструменти производство на претпријатието, со најдолг процеси, зачувани и до сега.
Со нашата долга историја, имаме развиена напредни технологии и негуваат генерации на квалификувани занаетчии да се произведуваат многу висок квалитет на метал ударни инструменти. Нашите балансот на своите намалени и gongs се добредојдени од страна на многу тапанари во целиот свет, бидејќи на нивните убави стил и прекрасен звук.
ние нудиме OEM услуги
2. Обезбеди Услуга
1) Ние сме Производителот&Извозник во оваа област (за повеќе од 10 години;
2)Обезбеди OEM Услуга;
3)Сите со Висок Квалитет и Конкурентна Цена;
Ние нудиме на овие, како што следува :
100% Задоволни;
100% Врвен Квалитет И Врвна Услуга;
100% Добра Цена;
100% Најбрзиот Брод;
100% Во Комбинација Цел;
100% Големиот Попуст за Голема Цел;
100% Задоволство!
Состојба : Нова
3. Гаранција
1)Висок квалитет и добра цена;
2)Доверливо бизнис;
3)100% Задоволство Гаранција!
Како Zildjian семејства , нашата фабрика е една од ретките во семејството претпријатија во Кина со експертиза за производство на месинг ударни инструменти. Нашата компанија е основана од овој Генералниот Директор е пра-дедо во текот на Guang Ксу години во Кинг Династијата. Тоа е, исто така, најстарата месинг ударни инструменти производство на претпријатието, со најдолг процеси, зачувани и до сега.
Со нашата долга историја, имаме развиена напредни технологии и негуваат генерации на квалификувани занаетчии да се произведуваат многу висок квалитет на метал ударни инструменти. Нашите балансот на своите намалени и gongs се добредојдени од страна на многу тапанари во целиот свет, бидејќи на нивните убави стил и прекрасен звук.
ние нудиме OEM услуги

Основните својства

Дијаметар (cm):
31-50cm
Број На Модел На:
A3 20ефект cymbal
боја:
бронза
Услуга:
OEM прифатени
звук:
професионален звук
Дијаметар (cm):
50.8
Материјал:
B20 легура
квалитет:
Висок степен на
Пакет:
картон
is_customized:
Yes

Додатоци на производот