0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
Гориво Регулатор На Притисок Вентил 0928400634 0928 634 400

Гориво Регулатор На Притисок Вентил 0928400634 0928 634 400

DEN 2189.00
DEN 2304.00
Това е достапна

Количина на стоки


КОМПАНИЈАТА НЕМА.
ОЕМ БР.
ПРИМЕНЛИВИ ПУМПА
ВОЗИЛО
0928400634
0928400634 / 0928 400 634

Основните својства

За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Elantra Coupe-Година:
2014
Производителот Дел Број:
0928400634 / 0928 400 634
Hyundai Модел:
Elantra Coupe
Објектот Должина:
10
Материјал Тип:
Челик
Земја/Регион на Производство:
Кина/Guangdong
Специјални Функции:
гориво премерување
Објектот Тежина:
0.221
Осветленост Дел Број:
0928400634 / 0928 400 634
Бренд Име:
WANATOP
Другиот Дел Број:
0928400634 / 0928 400 634
Поставување на Возило:
дизел заеднички железнички систем
Објектот Ширина:
10
Објектот Висина:
10
Напон:
24 V
Максимална Оперативни Тековната:
1.8 А
Неактивен Тековната:
1380-1430 ма
Отпорот:
2.6-3.15 Ω
PMW Сигнал со Фреквенција:
165-195 Hz
Железнички Притисок:
40 Пратеник
Пакување големина:
10*6*5 cm
Тежина:
0.22 kg
Гориво Премерување Вентил Единица Алијас:
IMV вентил, EFC / MEUN вентил, SCV вентил, PCV вентил
Функција:
Контрола на горивото во и надвор од висок притисок пумпа

Додатоци на производот