0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Нерѓосувачки 90 Компресија Адаптер, 1/2 NPT Машки x 1/2 Компресија, Homebrew Фитинг

Нерѓосувачки 90 Компресија Адаптер, 1/2 NPT Машки x 1/2 Компресија, Homebrew Фитинг

DEN 398.40
Това е достапна

Количина на стоки


Оваа компресија фитинзи направени од 304 од не ' рѓосувачки челик.
1/2" Машки NPT x 1/2" цевка 90 степен на компресија адаптер.
ДА, НИЕ СЕ КОМБИНИРААТ ПРЕВОЗОТ! Ако имате било какви прашања на превозот цена, ве молиме да бидат слободни да контакт со Aliexpress е-пошта пред да ги купите item(s). ПЛАЌАЊЕ :
Ние прифаќаме Зачувам само. За кредитна Картичка е лесно да се направи исплата на Зачувам. Превозот и платежна адреси мора да се совпаѓаат.
Плаќањето треба да бидат испратени во рок од 5 дена по аукција крајот. Инаку item(s) ќе се relist и неплатени случај ќе се разгледа. ПРЕВОЗОТ :
Ние секогаш бродот на точка(а) во рок од 5 работни дена(сабота & Празник не се вклучени) по приемот на плаќање.Item(s) ќе биде испорачуван се регистрирате воздух mail со следење на број.
Тоа трае околу 15-20 дена да брод од САД, Канада, Велика Британија, Австралија и Јапонија 20-30 работни дена во други земји.6-8 недели да брод од Бразил, Шпанија, Италија или други земји во други земји не се наведени.
Превозот време можеби под влијание од страна на Царинските задоцнување, одмор,настани или други несигурности. Ние не можеше да гарантира пристигнување време.
Бидете сигурни дека ќе се согласите со времето за испорака пред купување.
Ако сакате да изберете кој било друг побрзо Изрази, ве молиме контактирајте ме пред купување. ПОВРАТНИ информации :
Ние сме посветени на вашиот Postive Повратни информации по приемот на вашата исплата.Ако за некои веројатно ПРИЧИНА да не се чувствуваат имаме заработил
Postive Повратни информации, ве молиме да бидат слободни да контакт со Aliexpress е-Маил, Ние ќе комуницира што е можно побрзо да го реши СЕКОЈ проблем.
Ние ќе остави позитивни повратни информации за сите купувања и те ценат споделување вашите одлични искуства со други Ali Expressers! ГАРАНЦИЈА :
Ние гарантираме дека сите точка описи се точни. Во случај дека објектот е неисправен или сте го добиле погрешен точка,
контакт со нас преку Aliexpress е-пошта. Ние ќе бидеме среќни да го реши секој проблем што е можно побрзо. Се ВРАЌА :
Се враќа или размена се прифатени од повеќето НЕИСКОРИСТЕНИ предмети во рок од 14 дена од денот на приемот, но клиентите мора eto плати дополнителни превозот цена.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на точка(а). Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот до
– не мешајте ги за дополнителни превозот обвиненија.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 1 П : Како можам да се плати за мојата шопинг? A : Ние прифати Зачувам само. За кредитна Картичка е лесно да се направи исплата на Зачувам. 2 П : Дали item(s) превозот со следење на број? A : Да, сите предмети вс превозот со следење на број, во секој ред, и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт. 3 П : Кога сакам да растреситост купување, колку од трговија на големо цена? О : Кога корисниците сакаат да масовно купување на, ве молиме слободно контактирајте со нас од страна на Aliexpress е-Маил, ние ќе ви даде најдобра цена. 4 П : ми треба некои слични производи, но јас не може да го најдете во вашата продавница,можете да го обезбеди тоа? A : Да, можете да испратите на сликата за нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги дознаете и да одговорите на цената за вас. Исто така, ние го прифаќаме прилагодено производ.

Основните својства

Тип:
Градина Вода Конектори
Материјал:
Метал
Градина Вода Конектор Тип:
Машки Конектори
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
Yes

Додатоци на производот