0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-22 %
wxrwxy капе лента за наводнување вентил за наводнување Вода вентил Градина тапа кранови бодликава двоен начин конектор завртка 1pcs

wxrwxy капе лента за наводнување вентил за наводнување Вода вентил Градина тапа кранови бодликава двоен начин конектор завртка 1pcs

DEN 69.00
DEN 88.80
Това е достапна

Количина на стоки


wxrwxy капе лента за наводнување вентил за наводнување Вода вентил Градина тапа кранови 16 мм тапа црево конектор
пакет:1 PCS Градина капе лента, ЈП PVC црева конектор, 16mm наводнување капка по капка вентил, градина допрете, наводнување капка по капка вентил, нови гумени прстен, запечатување заеднички, нови ABS материјални производи, стабилни перформанси и долг животен век. Се однесува на : 16mm капе лента. Спецификации слика: Производ во вид на снимање: Транспорт answer : ___________________________ Note : Ние ќе биде прв пат за вашата пратка : Поради бавното ажурирање на логистика информации, може да биде од 3-5 дена, нема да се покаже логистика информации, Национални празници во неделата за одмор, не испраќаат. Кога купувате објекти во Aliexpres, бидете сигурни дека вашата адреса за е во точниот англиски адреса и име и презиме. Гаранцијата се Враќа : Кога ќе примите пратката, имате било какви прашања, ве Молиме јавете се во нашата служба за корисници. Ве молиме верувам ние ќе ви ги даде задоволително план, ве молиме да не даде ни еден малициозен проценка Ние сме искрени продавница, се Надевам да ја добиете вашата разбирање и поддршка.

Основните својства

Дијаметар:
1/2
Тип:
Градина Вода Конектори
Бренд Име:
WXRWXY
Пластични Тип:
ABS
Градина Вода Конектор Тип:
Стандард Конектори
Стандард:
ANSI
Број На Модел На:
16 мм
Материјал:
Пластични
Име:
капе лента вентил
Големина:
See picture
Тип:
ЈП ПВЦ конектор
Модел:
16mm Вентил
Предности:
Не-токсични и невкусна
Важат за:
вода вентил
боја:
Црвена
Пакување:
1pcs
Тежина:
38g

Додатоци на производот