0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-17 %
Наводнување 3/4 Бакар Брз Спојка Хортикултура Наводнување Систем Црево Фитинг 15 компјутери

Наводнување 3/4 Бакар Брз Спојка Хортикултура Наводнување Систем Црево Фитинг 15 компјутери

DEN 646.00
DEN 777.60
Това е достапна

Количина на стоки

Приклучоци за машки навој фитинзи Црево фитинзи Брзи спојки за Наводнување фитинзи за Вода вентил или славина фитинзи, вода пиштол за полнач, Поврзете го тапа уред (или доза вентил) и пиштол конектор и се слушне "темпирана" звук Значи правилно вметната. Цевка Брз Полнач core стандард е лесно да се инсталира и брзо да се поврзете Водовод и тапа, брз и лесен Пакет; 15pcs Ние и ветуваме : да обезбедиме квалитетни производи, ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме пишете ни во времето, ние ќе ви даде најдоброто решение! Транспорт Забелешка : за време на Испорака од понеделник до сабота, недела национални празници, не бродот. Кога купувате објекти во Aliexpres, бидете сигурни дека вашата адреса за е точна англиски адреса и име и презиме. Гаранцијата се Враќа : Кога ќе примите пратката, постои и влошување на квалитетот проблем, ве Молиме контактирајте со нас. Ве молиме верувам дека и ние ќе ви ги даде задоволителен резултат, ве молиме да не даде ни еден малициозен проценка Ние сме искрени продавница се надевам дека за да добиете вашето разбирање и поддршка.

Основните својства

Тип:
Градина Вода Конектори
Метал Тип:
Дувачкиот
Број На Модел На:
M24
Градина Вода Конектор Тип:
Машки Конектори
Стандард:
BS
Бренд Име:
WZCWJNLGM
Материјал:
Метал
Име:
Тема тапа конектор
Тип:
Градина вода конектор метал
Материјал:
Дувачкиот
Големина:
M24
Тежина:
307
Количина:
15pcs

Додатоци на производот