0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
10Pcs 5pcs 1pcs Пластични Брз Приклучок за Миење на Вода Цевка Конектори 1/2' Градина Црево Фитинзи за Цевки Конектори Homebrew Практична

10Pcs 5pcs 1pcs Пластични Брз Приклучок за Миење на Вода Цевка Конектори 1/2' Градина Црево Фитинзи за Цевки Конектори Homebrew Практична

DEN 36.00
DEN 37.92
Това е достапна

Количина на стоки


10 Pcs 5pcs 1pcs 1/2" Пластични Градина Црево за Вода за Перење Цевка Брз Полнач Joiner Поправка Спојка Најдобра Цена
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Безбедно и потребните алатки за домашна градина.
Добра алтернатива на стандардизирани пластични градина црево спојка систем
За црево, цевки, допрете поврзување
Лесен и пренослив, лесно за нас
Конектор се состои од две pacifiers може да се користи за да се поврзете цевките и capillary помеѓу цевки
Може да се користи за да се поврзете меѓу цевки
Висока цврстина, висока температура отпорни, отпорни на корозија, не-токсични, отпорни на абразија.
Лесно градина наводнување цвеќиња, цевки пиштол задник.
Спецификации :
Име : 1/2" Градина На Вода Црево Цевка Брз Полнач
Материјал : Пластика
Боја : Испрати по случаен избор
Дијаметар : 1/2" (16mm)
Големина : 5x1.5cm (Lx D)
Количина : 10pcs / 5pcs/ 1pcs зависи од вашиот избор. (ве молиме изберете соодветна количина што треба)
1 x 1/2" Градина на Вода Црево Цевка Брз Полнач
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Референца за Време на испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4.За различни производство на технологијата во различни производство серија,ве молиме оставете нормални грешка за Големина/Јачина на звук/Net Weight/Тежина/Пакување
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Основните својства

Дијаметар:
16mm
боја:
1Pcs, 10Pcs
Тип:
Градина Вода Конектори
Градина Вода Конектор Тип:
Црево Поправка Конектори
Број На Модел На:
30138
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
Effosola
Пластични Тип:
Други
Стандард:
Други
Градина Вода Конектор Тип:
цевка цевка конектор
боја:
Испрати По Случаен Избор
Дијаметар:
1/2 (16mm)
Големина:
5x1.5cm (LxD)

Додатоци на производот