0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
HDP818 резервни делови Верзија Б и Верзија На резервни ножеви, батерија, кабел , полнач

HDP818 резервни делови Верзија Б и Верзија На резервни ножеви, батерија, кабел , полнач

DEN 1644.96
Това е достапна

Количина на стоки


Ако нарачка автоматски, ќе имаат дополнителни бесплатен дар!
HDP818 резервни делови Верзија Б и Верзија На резервни ножеви, батерија, кабел , полнач Почитувани купувачи,на резервни делови линкови за HDP818 модел . Ве молиме, истакна постојат две верзии на pruner, Верзија и Верзија B. Клиентите ве молиме да се споредат делови на вашиот сопствен pruner. и купување на правото верзија на резервни делови, Ако тоа е исто, слободни да се направи нарачка. Ако нешто нејасно, се чувствуваат слободни да не контактирате за да го изберат правото верзија на резервни делови. Ако нарачка pruner заедно со резервни делови, тоа ќе биде предаден заедно со брзо курир. Ако само резервни делови, тие ќе бидат испратени со бавно поштата. И превозот заедно со pruner сет, купувачот ќе има попуст, ве молиме слободно да контакт продавачот. 1. HDP818 2017 Б верзија pruner резервни делови, ножеви ( пар) 2. HDP818 2017 Б верзија pruner резервни делови, батерија ( парче) Ние не препорачуваме на клиентите да нарачате резервна батерија за нови pruner. Бидејќи секоја батерија имаат гаранција од една година. Точно дневна нега на батеријата треба да се полни anddischarged правилно и на време. Дополнителна батерија ќе доведе до не-доволно ослободување на батерија, која ќе предизвика батеријата волумен се намали. И животот на батеријата ќе биде пократок. Значи, ако кастрењето на работа не е 24 часа работа дневно. Нема потреба да се цел резервна батерија. 3. HDP818 2017 Б верзија pruner резервни делови, кабловска/ олово ( парче)
4. HDP818 2017 Б верзија pruner резервни делови, полнач ( парче)
5. HDP818 B верзија pruner подвижен ножеви (две парчиња ) 6. HDP818 2017 верзија pruner резервни делови, батерија ( парче) Ние не препорачуваме на клиентите да нарачате резервна батерија за нови pruner. Бидејќи секоја батерија имаат гаранција од една година. Точно дневна нега на батеријата треба да се полни anddischarged правилно и на време. Дополнителна батерија ќе доведе до не-доволно ослободување на батерија, која ќе предизвика батеријата волумен се намали. И животот на батеријата ќе биде пократок. Значи, ако кастрењето на работа не е 24 часа работа дневно. Нема потреба да се цел резервна батерија. 7. HDP818 2017 верзија pruner резервни делови, кабловска/ олово ( парче) 8. HDP818 2017 верзија pruner резервни делови, полнач ( парче) 9. HDP818 2017 верзија pruner резервни делови, ножеви ( пар) 10. HDP818 A верзија pruner подвижен ножеви (две парчиња) Почитувани купувачи, како што постојат многу слични и лажни производи на пазарот. Ве молиме цел од фабрика продавница, да се обезбеди вашиот добиете вистинскиот извоз стандард на производ и да се добие вистинска по продажба на услуги од нас. Само цел од продавница со сертификат за Овластување за да се добие вистински guarntee. 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 5. превозот со брзо курир може да биде 5-7 дена по следење на информации се доаѓа надвор. Ако превозот од поштата може да го земе 30-45 дена 6. Ако не сте добиле вашата нарачка по нормален превозот време ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите! За гаранција 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ве молиме ИМАЈТЕ предвид дека купувачите се одговорни за царина, даноци, увозните давачки кои може да се применат.

Основните својства

Кастрење Алатка Тип:
Кастрат
Pruner Тип:
Се заобиколат
Бренд Име:
KEJIN
Број На Модел На:
HDP 818
По завршувањето:
Пластични Обложени
Материјал:
Метал
Функција:
Анти-Се Лизга На Зафат

Додатоци на производот