0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-16 %
1pc Секси Женска Флорални Чипка Bralette Градник Врвот brasier mujer Проѕирна долна облека Лесна Градник Strappy Бикини Градник Блузи

1pc Секси Женска Флорални Чипка Bralette Градник Врвот brasier mujer Проѕирна долна облека Лесна Градник Strappy Бикини Градник Блузи

DEN 189.00
DEN 224.64
Това е достапна

Количина на стоки


Големини на располагање : S/M/L
Големината детали :
S/M : 30"-34" (чаши & Б)
L : 34"-36" (чаши Б, В)
Пакет се вклучени : 1 x Жените Градник

Основните својства

Бендови Големина:
Големина S, Големина M, Големина L
Бренд Име:
SAFENH
Материјал:
Полиестер
Градник Стил:
Unlined
Куп Форма:
Половина Чаша(1/2 Чаша)
Рака Тип:
Прилагодени-ремени
Затворање Тип:
Никој
Стил:
Секси
Поддршка Тип:
жица за слободни
Декорација:
Вез
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
Чипка градник
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените

Додатоци на производот