0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-18 %
Светски познатиот Zhangguang 101 Негување Шампон масло-контрола 2x200g 2 шишиња во многу против губење на косата, губење на нафта Контрола

Светски познатиот Zhangguang 101 Негување Шампон масло-контрола 2x200g 2 шишиња во многу против губење на косата, губење на нафта Контрола

DEN 1574.00
DEN 1920.00
Това е достапна

Количина на стокиИме : Zhangguang 101 Негување Шампон (масло-контрола)
Шампонот е посебно развиен од страна на Zhangguang 101 за мрсна коса дневна грижа. Овој шампон содржи ботаничкиот масло-контрола суштината како што ликер, и Европа див костен кои можат ефикасно да се отстрани вишокот на маснотии на кожата на главата и биланс на маснотии лачење, може да се формира заштита на слузницата на вашата коса, на тој начин правејќи ја мазна, мека и лесно да чешел низ и совршен во квалитетот и чувство.
Употреба :
Влажна коса, се применува и пенливата, исплакнете со вода.
Предупредува :
Ако тоа оди во очи, ве молиме исплакнете со чиста вода веднаш.
Нето тежина : 2x200g
Рок на траење : 3 години
Која 101 Треба Да Го Користам?
КАКО ДА ЗНАМ ДАЛИ ПРОИЗВОДИТЕ КУПИВ СЕ АВТЕНТИЧНИ?
Сите производи во нашата продавница се нови и автентични.
Секој производ има сигурносен код (на 60ml спакувани производи не се stardard пакувани производи и нема да имаат безбедносен код ) , кодот е на мала налепница што е индивидуално за секој пакет, и тоа е скриено под посебна боја, така што треба да се нула надвор.
Тоа е 20 броеви : 10 броеви до, 10 броеви подолу.
Можете да ги пратите на Безбедносен код на 101 Официјалниот веб-Сајт.
Внесете го 20 броеви во мрежата.
И тоа покажува Кинески зборови да ви кажам производи се Вистински, можете да користите Google Превод.
Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас.
На нашите Почитувани Клиенти
Сите производи се 100% оригинални, автентични за осигурување на квалитетот.
Состојбата е стабилност, ние ќе ја испрати на предмети во 2 работни денови кога плаќањето е достапна на, ве молиме слободно да се купи!
Наша цел :
Нашата цел е да се среќни, задоволни, повторете клиенти.
Превозот и Данок :
Ние ќе вредност редоследот по цена од 8 до 10 долари за царинските да се избегне данок за нашите гости.
Но, ако има уште предизвика данок на плати, во Царинската управа, Плати данок за царинска се одговорност на купувачот.
Ако не ви треба тоа во брзање, можете да изберете Кина пост или Хонг Конг Пост, Обично превозот времето е околу 10 - 35 дена,
Ако ви треба тоа во брзање можете да изберете локација за подигнување на која е скапа и може да предизвика данок на платата.
Сите наши наредби може да биде песна на веб по 2 до 7 дена кога ние испрати цел.
Ако имате било каков проблем со превозот, можете да контактирате со нас, прво, понекогаш бродот време е надвор од контрола, но ние нема да им дозволиме на нашите гости носи косата, кога тоа не е купувачот е должност.
ние може да го реши проблемот заедно, ви благодариме за да се разбере.
Се враќа :
Ние ќе го прифати враќа, ако се побара. Ако чувствувате дека објектот не е како што е опишано, ве молиме ги споделите со нас и ни овозможи на
можност да се поправи ситуацијата. Можете да ги пратите наредбите назад во 7 дена кога сте го добиле наредбата,
се врати превозот пријави се на одговорност на купувачот.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме да оставите позитивен фидбек.
Однапред ви благодариме.
Ако купите било кој од нашите предмети и не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да се направи тоа
во ред со вас. Во секое време, ако ги исполнуваат проблем, само нас контакт. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Ви благодариме.
За нас :
Ние може да не падне превозот за нашите гости.
Добредојдовте на трговија на Големо, доколку купите повеќе од 15 парчиња, ве молиме контактирајте со нас за да добиете добра цена.
Ви благодарам многу!

Основните својства

Тип На Објект:
Губење На Тежината На Производот
Количина:
2
НЕТО-WT.:
200 g
Број На Модел На:
Zhangguang 101 Негување Шампон (масло-контрола)
Состојка:
Zhangguang 101 Негување Шампон
производител:
Zhang Guang 101 Компанија
Производителите Предложи Малопродажната Цена :
80 САД долари

Додатоци на производот