0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-18 %
Светски познатиот трговија на големо Zhangguang 101B + 101G, 2 парчиња во многу Анти губење на косата Коса Regrowth поставува оригинални за нега на коса 101

Светски познатиот трговија на големо Zhangguang 101B + 101G, 2 парчиња во многу Анти губење на косата Коса Regrowth поставува оригинални за нега на коса 101

DEN 2401.00
DEN 2928.00
Това е достапна

Количина на стоки


Име : Zhangguang 101 B +101 G
Нето тежина : 2x120ml (вкупно 240ml)
Ефект : да се Чува во садови на лојните жлезди непречен; подобрување на физиолошка функција на фоликулите на косата, Против губење на косата, да им помогне на косата да расте.
Совети :
Кога ќе ја најде вашата коса да почне да падне многу повеќе од нормално ве молиме започнете со третман против опаѓање на косата, како е можно поскоро. Во почетокот на губење на косата фаза може да потрае една до две недели од третманот, а едно шише од ZHANGGUANG 101 коса пролевање доказ шампон може да се реши на косата проблеми. Ако започнете вашиот третман, кога вашата коса состојба е многу лоша, таму ќе биде долго време третман и чини многу повеќе пари. Тоа треба да трае околу 3 месеци за поправка на фоликулите на косата. Тоа е, ако имате намера да започнете за нега на коса третман, мора да се инсистира да најмалку три месеци секојдневниот третман. Некои луѓе со сериозно коса проблеми може да потрае една до две години третман. Второ, таа треба на еден период на време да се земе процес меѓу расте косата и косата се врати конечно здравство, исто така, треба ажурирање во растат нова коса и коса падне повторно за неколку пати со цел да се конечно стана силна, здрава коса. затоа, ве молиме да не престане вашата коса третман, кога за прв пат го виде својата нова коса пораснат повторно, тоа е само еден мал ефект и лекувањето е само во почетокот.
Кога вашиот фоликулите на косата да стане многу здрави и силни, тоа може да се зголеми повеќе, зацврстување на коса кои успешно се доби здрава коса .
Која 101 Треба Да Го Користам?
КАКО ДА ЗНАМ ДАЛИ ПРОИЗВОДИТЕ КУПИВ СЕ АВТЕНТИЧНИ?
Сите производи во нашата продавница се нови и автентични.
Секој производ има сигурносен код (на 60ml спакувани производи не се stardard пакувани производи и нема да имаат безбедносен код ) , кодот е на мала налепница што е индивидуално за секој пакет, и тоа е скриено под посебна боја, така што треба да се нула надвор.
Тоа е 20 броеви : 10 броеви до, 10 броеви подолу.
Можете да ги пратите на Безбедносен код на 101 Официјалниот веб-Сајт.
Внесете го 20 броеви во мрежата.
И тоа покажува Кинески зборови да ви кажам производи се Вистински, можете да користите Google Превод.
Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас.
На нашите Почитувани Клиенти
Сите производи се 100% оригинални, автентични за осигурување на квалитетот.
Состојбата е стабилност, ние ќе ја испрати на предмети во 2 работни денови кога плаќањето е достапна на, ве молиме слободно да се купи!
Наша цел :
Нашата цел е да се среќни, задоволни, повторете клиенти.
Превозот и Данок :
Ние ќе вредност редоследот по цена од 8 до 10 долари за царинските да се избегне данок за нашите гости.
Но, ако има уште предизвика данок на плати, во Царинската управа, Плати данок за царинска се одговорност на купувачот.
Ако не ви треба тоа во брзање, можете да изберете Кина пост или Хонг Конг Пост, Обично превозот времето е околу 10 - 35 дена,
Ако ви треба тоа во брзање можете да изберете локација за подигнување на која е скапа и може да предизвика данок на платата.
Сите наши наредби може да биде песна на веб по 2 до 7 дена кога ние испрати цел.
Ако имате било каков проблем со превозот, можете да контактирате со нас, прво, понекогаш бродот време е надвор од контрола, но ние нема да им дозволиме на нашите гости носи косата, кога тоа не е купувачот е должност.
ние може да го реши проблемот заедно, ви благодариме за да се разбере.
Се враќа :
Ние ќе го прифати враќа, ако се побара. Ако чувствувате дека објектот не е како што е опишано, ве молиме ги споделите со нас и ни овозможи на
можност да се поправи ситуацијата.

Основните својства

Тип На Објект:
Губење На Тежината На Производот
Количина:
2
НЕТО-WT.:
240 ml
Состојка:
Коса фоликул негување тоник
Број На Модел На:
Zhangguang 101B + 101G
производител:
Zhang Guang 101 Компанија
Производителите Предложи Малопродажната Цена :
95 САД долари

Додатоци на производот