0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
MZQM Боја се менува LED осветлување гумени ѕвезда со графика за партија декорација Младата месечина

MZQM Боја се менува LED осветлување гумени ѕвезда со графика за партија декорација Младата месечина

DEN 16800.00
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Материјал:
Платно
дизајн:
Голем Отворен Гумени Рекреација
Возраст Опсег:
Grownups
Бренд Име:
MZQM
Број На Модел На:
IST008
Тип:
LED гумени ѕвезда
боја :
Multicolor,Бела
Color1:
16 боја changable
Inflating метод:
со внатрешната компресор
Сертификат:
со CE/UL сертификат
Големина:
2 метри дијаметар
напон :
110v/220-240v
употреба:
Партија, настани, сцената декорација
времето за производство:
1-2 дена
Пакет:
во тетрапак
кориснички:
Yes

Додатоци на производот