0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Скокање Замокот за продажба

Скокање Замокот за продажба

DEN 40800.00
Това е достапна

Количина на стоки


Гумени замокот
Карактеристики :
A) Изработени од 18oz, 1000 D оган retardant винил
Б) Различни боја е достапен
В) Сите шевовите се двојно крои (triple крои во некои ) и засилување ленти stitched на сите душек шевовите
Г) Спроведен со земјата лист, различни стандард компресор, и други додатоци за поправка
E) Мултифункционален : Отскокнување, слајд, се искачи, индексирање, лебдат и замав
Ѓ) Снабдување OEM Услуга или да се направи оваа точка според вашиот примерок или дизајн.

Основните својства

боја:
Бела,Црна,Зелена,Црвена,Сива,Сина,Жолта,Розова,Виолетова,Сребрена,Златна,Кафена,Портокалова,Multicolor
Возраст Опсег:
5-7 Години
Материјал:
ПВЦ
дизајн:
Голем Отворен Гумени Рекреација
Тип:
Замокот
дизајн:
Животните
Пол:
Унисекс
Тип:
Скокање Нозе/Отскокнување Чевли
Функција:
Алчни/Движење Способност Развој
is_customized:
Yes

Додатоци на производот