0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
на конкурентни производи

на конкурентни производи

DEN 376800.00
Това е достапна

Количина на стоки


Среќен Гумени Копродукции, Ltd. Е професионална производителот во Гуангжу во Кина. Многу години искуство во надувување и квалификувани дизајн тим, ние можеме да снабдување alll видови на гумени производи.
Нашето главно бизнис обемот вклучува гумени нешто големо, слајд, комбо, надувување балон, воздух танчерка, гумени цртан филм, гумени шатор, гумени брод.
Карактеристики на спортот производи :
А) Материјал : 0.55 мм ПВЦ церада со огноотпорни, добра тензија, одличен пилинг
Б) Spection може да биде прилагодено.
В) се Одликува со церада торба дека е издржлив и да ја задржите гумени објект подобро одржување
Г) Многу селекции за надворешна и внатрешна употреба.
E) Тоа е погоден за семејство, училиште, двор, трговски центар и Играње центар.
Ѓ) Двојно или тројно stiches

Основните својства

Возраст Опсег:
> 3 години
Материјал:
ПВЦ
дизајн:
Голем Отворен Гумени Рекреација
Број На Модел На:
04
Тип:
Замокот
Големина:
18*13.4*4M
is_customized:
Yes

Додатоци на производот