0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-6 %
OCYLE 3м/20ft божиќ декорација гумени дедо мраз со led осветлување, гигант гумени дедо мраз

OCYLE 3м/20ft божиќ декорација гумени дедо мраз со led осветлување, гигант гумени дедо мраз

DEN 29847.00
DEN 31752.00
Това е достапна

Количина на стоки


Овој производ вклучува две парче гумени божиќ куќа и 1 парче гумени дедо мраз
Спецификација
1. Материјал : направен од најдобрите Оксфорд ткаенина, што е во согласност со меѓународните стандарди страна крои, сликарството и конец сите помине SGS тест, Тоа е безбедно и издржливи.
2. Воздушниот компресор : УЛ или CE Сертификација
3 . Печати : ЛОГО/Company name/безбедно правило
4. Додатоци : CE/UL компресор и амбалажа кеса, поправка комплет, лепак, Јаже, итн.
5. Inflating тип : постојана воздух и запечатени воздухот се достапни за ПВЦ церада; постојана воздух за Висока густина ПВЦ обложени најлон
6. Пратката рок : од страна на морето, од воздух, од express се опционални
7. Гаранција : 1 години
8. Пакување : ПВЦ церада торба за производот, картонска кутија за компресор

Основните својства

Материјал:
Платно
Возраст Опсег:
> 6 години
дизајн:
Голем Отворен Гумени Рекреација
Бренд Име:
OCYLE
Тип:
Гумени Дедо Мраз куќа
боја:
Црвена
Големина:
3.5 M
Додатоци:
Sandbags, поправка пакет, компресор
Времето За Производство:
7-9days
компресор:
Со CE/UL сертификат компресор
Печатење:
дигитално печатење на екран или
Материјал:
Оксфорд ткаенина
Предупредување:
избегне остри објект

Додатоци на производот