0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
BenAo Бесплатен превозот+компресор 3m гумени божиќ снег светот, Гумени Екранот Топката, Божиќ Гигантски Балони Покаже Топка

BenAo Бесплатен превозот+компресор 3m гумени божиќ снег светот, Гумени Екранот Топката, Божиќ Гигантски Балони Покаже Топка

DEN 80544.00
Това е достапна

Количина на стоки


Производство на време 7-10 работни денови.
Ве молиме Љубезно се Прошири 5 дена од денот на превозот време откако ќе се стави ред !!!
Експрес испорака време 3-6 дена (Нормално)
Нормално ние брод на производ со Федекс/UPS/ DHL/ Aramex/DPEX
Од Февруари 2 , ред прифатени, но ние ќе бидат во можност да организира вашата нарачка по Feb 25, поради Кинеската Нова Година! Ви посакувам најдоброто.
Ви благодариме ^_^
Опис На Производот
Производство на време 10-12 работни дена.
Aliexpress дозволено само 7 дена за производство,
ве молиме степен на превозот време откако ќе го стави на ред. Ви благодариме.
Експрес испорака време 3-6 дена (Нормално) pls контактирајте со нас она што големината треба пред исплата , ќе го промени цената за вас. купи 2 парчиња заедно може да добиете 10% попуст. Ви Благодариме. Ние може да се направи на сопствени позадина ,ви Благодарам. 3m гумени christmans снежна топка за рекламирање Боја Неусогласеност Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја. ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Dudy & Данок Купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки "Превозот не е вклучен плаќање во замена за приемот на производот"

Основните својства

дизајн:
Голем Отворен Гумени Рекреација
Материјал:
ПВЦ
Бренд Име:
BENAO
Број На Модел На:
AA051
Тип:
Гумени Кенгура
Возраст Опсег:
Grownups
боја:
бела или прилагодени
Материјал:
0.55-0.6 мм ПВЦ
Сертификат:
SGS EN71-1 -2-3
Употреба:
Рекламирање
Додатоци:
CE/UL фан
Гаранција:
1 години
Пакување:
Професионални PVC кеса или картон
дизајн:
Според клиент е слика
Големина:
3m

Додатоци на производот