0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Мини Magneti Дел Завртки Носителот Фах 4 Инчи Јадење Круг Алатка Нерѓосувачки Челик Organiezer

Мини Magneti Дел Завртки Носителот Фах 4 Инчи Јадење Круг Алатка Нерѓосувачки Челик Organiezer

DEN 1200.00
Това е достапна

Количина на стоки


Мини Magneti Дел Завртки Носителот Фах 4 Инчи Јадење Круг Алатка Нерѓосувачки Челик Organiezer
Функција :
Ново дизајнирани пластични Магнетни Делови Сад е совршен за одржување лесно да се изгуби мали делови. Одлично за гаража, мотор, и апарати за работа, итн. Силна магнетна база е покриен со гума и е гориво и масло отпорни. Тоа може да биде прикачена на секое ferromagnetic метална површина
Параметри :
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Дијаметар : 105m M
Со Магнетна
Тие може да има и челик делови и алат.
Со силни магнети под лента,
Тоа е одлично за гаража,engineand домаќинство работа,итн..

Основните својства

Тип На Објект:
Гуми Поправка Алатки
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
OBRK
Објектот Тежина:
0.7kg
Специјални Функции:
Magneti Дел Завртки Носителот
Објектот Волумен:
1pc

Додатоци на производот