0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
2 Поставете 8 Парчиња Автомобил Стил 2.4 бар Автомобил Пневматик Гуми Притисок Вентил Матични Капи Сензор Око Air Alert Гуми Притисок Алатките за Следење на Комплет

2 Поставете 8 Парчиња Автомобил Стил 2.4 бар Автомобил Пневматик Гуми Притисок Вентил Матични Капи Сензор Око Air Alert Гуми Притисок Алатките за Следење на Комплет

DEN 667.00
DEN 701.76
Това е достапна

Количина на стоки


2 Поставете 8 Парчиња Автомобил Стил 2.4 бар Автомобил Пневматик Гуми Притисок Вентил Матични Капи Сензор Око Air Alert Гуми Притисок Алатките за Следење на Комплет
Карактеристики :
Одговара на било стандардна големина постојните вентилот на гумата матични
Визуелно ве предупредува кога гумата притисок е низок да помогне да се избегнат предвремени гуми носат или blowouts од под-преголеми гуми.
Материјал : Метал Chromed
Круг Стил : 32 PSI(2.2 Бар)
Индикација.
Зелена display = Нормален Притисок
Жолта display = Притисок Предупредување
Црвено display = Притисок Опасни
Компатибилен со : Автомобил Гума
Стандард Пневматик притисок : 2.2 Бар
ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД :
Бидејќи постојат голем број на наредби за процесот, ако примите скршени објект или сеуште не добиваат објектот по 60 дена, не брзаат да им даде лош преглед или да поднесат спор. Ве молиме слободно контактирајте со нашата служба за корисници. Откако состојбата е потврдена ние ќе ја објектот, ве молиме верувам дека ние ќе се обидеме потрудиме да се направи најдобра услуга. Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

Основните својства

Тип:
Преносни
Тип На Објект:
Алармни Системи & Безбедност
Објектот Должина:
1cm
Објектот Висина:
2.3cm
Напон:
12V
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Име На Модел:
N53
Објектот Тежина:
30g
Специјални Функции:
Притисок Монитор Вентил
Бренд Име:
FGHGF
Објектот Ширина:
1cm
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик

Додатоци на производот