0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Dewtreetali 2 парчиња Мотоцикл CNC Handlebar Костец Лентата Завршува Лизгачот за Нечистотија Велосипед Мотор Менувач Избалансирани Приклучете се Справи со Бар Лизгачи

Dewtreetali 2 парчиња Мотоцикл CNC Handlebar Костец Лентата Завршува Лизгачот за Нечистотија Велосипед Мотор Менувач Избалансирани Приклучете се Справи со Бар Лизгачи

DEN 228.96
Това е достапна

Количина на стоки


Опис :
Предмет Тип : Мотоцикл CNC палка Handlebar Костец Бар
Боја : Црвена, Жолта, Сина, Зелена, Портокалова, Црна, Сребрена
Материјал : Метал + Гума
Е Применливо : Мотоцикл Велосипед Handlebar
Тежина : 60g/пар
Производ Големина : 4.6 * 2.8 * 2.8 cm
Карактеристики :
1.Fitment : Сите мотор со 22mm (7/8") handlebar.
2.Помогне да се заштитат род и да се справи & намалување на штета додека wresting.
3.Водоотпорен и издржливи.
4.Подобрување на удобноста & изедначи на возење.
5.Лесна инсталација,Завртка постојат во рака костец.
6.100% сосема нов и висок квалитет
Пакување Листа : 2 x Мотоцикл CNC палка Handlebar Костец Бар
Answer : ___________________________ Note :
Постојат некои зборови на објектот.
ве молиме овозможи slioghtly боја разликата се должи на следење на екранот. Ви благодариме!

Основните својства

Бренд Име:
Dewtreetali
Motobike Направи:
Kawasaki
SKU:
Q2278-01
боја:
7 Бои
Тежина:
60g
Должина:
4.6cm
Кол.:
2.8 cm
Тип На Објект:
Handlebar Костец Бар
Материјал Тип:
Метал + гума

Додатоци на производот