0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-15 %
2018 Најлон Куче Миленичиња Се Подигнат Јака Поместена Екстра Големи Големи Средни Мали Куче Harnesses Вест Husky Golden Retriever Кучиња Материјали

2018 Најлон Куче Миленичиња Се Подигнат Јака Поместена Екстра Големи Големи Средни Мали Куче Harnesses Вест Husky Golden Retriever Кучиња Материјали

DEN 502.00
DEN 590.40
Това е достапна

Количина на стоки


3366910762906867 Атмосфера Куче Облека US $ 12.90 /парче US $ 8.52 /парче US $ 11.00 /парче US $ 9.00 /парче US $ 9.99 /парче US $ 8.00 /парче US $ 4.19 /парче US $ 8.47 /парче US $ 7.04 /парче US $ 14.16 /парче modname=ckeditor
Боја : Црвена/Црна/Bule/Виолетова
Големина : S~XL
Стил : Одмор
Meterial : Најлон
Карактеристики : Трајни поводник и поместена подигнат направи вашето куче се чувствуваат поудобно.
Пакување Листа : 1 Компјутер Куче Се Подигнат 1 Компјутер Куче Поводник
Големина На Градите, Вратот Поводник Должина
S 40~50cm 30~40cm 120cm
М 50~60cm 40~50cm 120cm
L 62~78cm 50~70cm 120cm
XL 72~92cm 55~75см 120cm
Напомена : 1. Прирачник мерења може да има 2-3 cm грешка. 2. За две нозе, Облека , сака да се обрне внимание на градите дебелина, И за четири нозе, миленичиња мора да одговара за градите дебелина и назад должина. 3. За одгледување на домашни миленичиња, ќе е подобро да се избере поголема големина

Основните својства

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
Bayppy
Шема:
Цврста
Материјал:
Најлон
Сезоната:
Сите Сезони
Функција:
Отцепување,Поместена,Брзо Ослободување
Тип:
Harnesses
Куче Подигнат Тип:
Вест Harnesses
Тип:
Кучиња
Тип:
Куче
Type2:
Домашно Милениче Се Подигнат Поводник Сет
боја:
Црвено/Bule/Црна/Виолетова
Големина:
S,M,L,XL
Пол:
Унисекс

Додатоци на производот