0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-44 %
Мини 1080P 3D HDMI Splitter Засилувач 2 Начин се Префрлите Кутија 1x2 Центар HDMI Дистрибутер Адаптер За HDTV PS3 Со USB Кабел

Мини 1080P 3D HDMI Splitter Засилувач 2 Начин се Префрлите Кутија 1x2 Центар HDMI Дистрибутер Адаптер За HDTV PS3 Со USB Кабел

DEN 620.00
DEN 1106.88
Това е достапна

Количина на стоки


Карактеристики :
Еден HD Извор на текст, ДВЕ Екранот на ТВ во исто време.
Поддржува 1080 P 3 D.
Целосно HDMI 1.3 спецификацијата согласност.
Висока резолуција до 1920*1200, вклучувајќи 480p,576p,720p,1080i и 1080p.
Се поврзува четири HDMI displayers во исто време, на истото видео код.
Одржува MDMI дигитален сигнал.
Одржува 480p,576p,720p,1080i и 1080p резолуција.
HDMI или DVI да HDMI кабли се користат за влезови и излези . Спецификација :
Боја : Црна
Влез : 1 пат
Излез : 2 начин
Конектор : HDMI ЕДЕН вид 19pins temale (сите дигитални)
Видео Засилувач Од Пропусниот Опсег : 1.65 Gbps
Текст Видео Сигнал : 1.2 volts p-p
Текст DDC Сигнал : 5 volts p-p(TTL)
Највисоката Резолуција : 1080p/1920*1200
Напојување : USB кабел за Напојување
Потрошувачка на енергија : max. 10 W
HDMI помине преку & HDCP помине преку

Основните својства

боја:
Црна
Должина:
NTK005
Бренд Име:
Neoteck
Примена:
Телевизија,Засилувач,Мултимедијални,MP3 / MP4 Плеер,ТВ КУТИЈА,Компјутер,ДВД Плеер,За iPod,Следење на
Пакување:
картонска кутија
Конектор Б:
HDMI
Пол:
Машко-Женски
Конектор A:
HDMI
Број На Модел На:
HDMI Splitter Дистрибутер
Тип:
HDMI Кабли
Спецификација:
HDMI hub
Тип На Објект:
HD video splitter
Име на производ:
hdmi центар

Додатоци на производот