0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Долго 280cm мобилни храна коли/приколка/ сладолед камион/ужинка храна коли прилагодено бои, со бесплатен превозот

Долго 280cm мобилни храна коли/приколка/ сладолед камион/ужинка храна коли прилагодено бои, со бесплатен превозот

DEN 144000.00
Това е достапна

Количина на стоки


Долго 280cm мобилни храна коли/приколка/ сладолед камион/ужинка храна коли прилагодено бои, со бесплатен превозот
KN-280 мобилни храна коли/приколка вовед Храна вендинг приколката е популарен и потенцијал производ. Тоа им помага многу за храна/снек бизнисмен. Не изнајмување и лесно да се движите, продажба закуски пред трговскиот центар, во парк, на улица.. многу е привлечна. Ако сте во потрага за удобен храна количка, им честитам! Вие веќе го најдете! Ако ви се допаѓа овие модели како што е подолу,ве молиме кликнете на сликата директно!
KN-280 мобилни храна коли/приколка прилагодена големина
KN-FR 220 E
L(cm)
W(cm)
H(cm)
Волумен(CBM)
Кошничката Тело Димензии :
280
160
210
— —
Димензии на Приколка :
400
160
210
— —
Пакет димензии :
290
180
220
11.4
KN-280 мобилни храна коли/приколка карактеристики
1.
Тркала : Две големи тркала
2.
Шасијата : интегрален челична рамка изградба и суспензија компоненти третирани со ' рѓа отпорни
заштитна обвивка.
3.
Тело : Fiberglass школка, средниот слој е термичка изолација,дрво одбор и внатрешниот ѕид е
алуминиумски композитни панел на Висок квалитет. Услуга прозорец во предниот дел, еден Вентилација
Штекер и една врата, од не ' рѓосувачки челик countertops, завршен вода систем.
4
Тротоарите : Не се лизга тротоарите(алуминиум)со потрошувачка, лесно да се исчисти.
5.
Електрични додатоци : Осветлување уреди, Мултифункционален приклучоци, Напон гувернерот, осигурувачот/поврзување
кутија и надворешни кабли достапни.
6.
Водениот Циклус систем : Двоен тоне со топла и ладна вода, чешмите, свежа резервоарот за вода, отпад
резервоарот за вода, 12 V мини пумпа за вода, 12 V батерија, и on/off контрола префрлате
7.
Боја : Црвена, Жолта, Портокалова, Темно сина, зелена и така натаму.
KN-280 мобилни храна коли/приколка детали слики
KN-280 мобилни храна коли/приколка за пакување слики
KN-280 мобилни храна коли/приколка плаќање ве молиме имајте во предвид : 1
Ако сакате ни да ви помогне да се организира испорака и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште, ве молиме изберете пратката од страна на морето (морско пристаниште на морско пристаниште); Ако сакате ни да ви помогне
организира испорака и испорака до вашиот најблизок аеродром, ве молиме изберете пратката со авион (аеродром до аеродромот ) ; Ако сакате ни да ви помогне да се организира испорака и испорака до вашата домашна адреса, ве молиме изберете пратката од страна на internationalexpress,suchas TNT,DHL,FEDEX (doortodoor); 2 Ако одберете бесплатен превозот по море, нашата понуда е врз основа на CNF трговски услови! Тоа значи дека, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки. 3 Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката. Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ТНТ / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа. контакт : ЛИЦЕ за КОНТАКТ Рик ТЕЛ 0086-371-55607086 SKYPE/e-mail рик(ВО)knownmachine(ТОЧКА)ком МОБИЛНИ/WHATSAPP 0086-17719878440
Ако имате било какви прашања,pls се чувствуваат слободни да ме контактирате .Ние ќе ви даде нашата најдобра услуга. Вашиот задоволни е нашата одлична извршување!

Основните својства

боја:
220 CM, 280 CM
сертификација:
CE
Капацитетот на Работа, Чаша (Чаша):
Долго 280cm мобилни храна коли/приколка
Број На Модел На:
Долго 280cm мобилни храна коли/приколка
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Додатоци:
Долго 280cm мобилни храна коли/приколка
сертификација:
Долго 280cm мобилни храна коли/приколка
Функција:
Долго 280cm мобилни храна коли/приколка
Број На Модел На:
KN-280 мобилни храна коли/приколка
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Raul боја картичка
Употреба:
Sancks
Производ Големина(CM):
280*160*210 CM
Димензии на Приколка:
400*160*210 CM
Пакет големина(cm):
290*180*220 CM
Тежина/време на Испорака(работен ден):
450kg/25
Функција:
Може да се прилагоди
сертификација:
CE, ISO

Додатоци на производот