0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
Комерцијални електрични fryer 20L голем капацитет еден цилиндар електрични пилешко фрај со француски помфрит машина 220V 4.8 KW

Комерцијални електрични fryer 20L голем капацитет еден цилиндар електрични пилешко фрај со француски помфрит машина 220V 4.8 KW

DEN 14182.00
DEN 14928.00
Това е достапна

Количина на стоки


Комерцијални електрични fryer 20 L голем капацитет еден цилиндар електрични фрај
пилешко со француски помфрит машина 220 V 4.8 KW
Сликата покажува :
Опис :
Напон : 220 V
Топлинска моќ : 4.8 KW
Цилиндар капацитет : 20 L
Димензии : 590 * 520 * 350mm
Внатрешни димензии : 510 * 350 * 170mm
Пржени нето-големина : 500 * 280 * 160mm
Нето тежина : 12.6 kg
Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест. Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката, ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Основните својства

боја:
220v
Бренд Име:
LZHZXY
Напон (V):
220v
Капацитетот на Работа, Чаша (Чаша):
20L
Број На Модел На:
EF-201S
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Моќност (W):
4.8 KW
Функција:
fryer
сертификација:
Други
Број На Производ:
GL0617
Напон:
220V
Топлинска моќ:
4.8 KW
Капацитет на цилиндар:
20L
Димензии:
590 * 520 * 350mm
Внатрешни Димензии :
510 * 350 * 170mm
Пржени нето-големина:
500 * 280 * 160mm
Нето тежина:
12.6 KG

Додатоци на производот