0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-7 %
за 1997-2006 Jeep Wrangler TJ Горниот Капак Кодот за Заклучување Брави Фати Загради Комплет Црна

за 1997-2006 Jeep Wrangler TJ Горниот Капак Кодот за Заклучување Брави Фати Загради Комплет Црна

DEN 1161.00
DEN 1248.00
Това е достапна

Количина на стоки

за 1997-2006 Jeep Wrangler TJ Горниот Капак Кодот за Заклучување Брави Фати Загради Комплет Црна
Објектот Fitment :
Одговара за Jeep Wrangler TJ
Опис : Запира Хауба Трепет . чувајте го автомобилот за безбедност. ABS пластика материјали.Отпорност на топлина и Нула отпор. Прилагодлив, Издржливи.Директна замена.Без дупчење потребно. Состојба : 100% сосема нов Објект Име : Худ се Фати за заклучување за Полнење Загради Материјал : за Вбризгување на пластични ABS пластика Боја : Црна Пакет се Вклучени : Еден сет на 4 ПАРЧИЊА Худ Заклучување Брави
1. Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот. 2. Ние прифаќа Pay Pal, ЗАЧУВАМ итн. за плаќање. 3. Ве молиме да ја плати во рок од 3 дена од денот на нарачката. 4. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay. Ако не информира нас. 5. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат. 1. Предмети се испраќаат само по уплата. 2. Ние обезбедуваме EMS, DHL, UPS-от, ТНТ или Кина, Воздухот mail за превозот метод. 3. Бесплатен превозот : Бесплатен превозот за да одберете земји. Ве молиме проверете ги Превозот и Пакување листа за детали. 4.Време на испорака : EMS,UPS-от,DHL,Fedex и TNT express превозот обично се 3-7 работни дена зависи од земјата доставени до. Во ретки случаи, строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, ве молиме да бидете трпеливи. 5. Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се во надлежност на превозот услуга. 6. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. 7. Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел. 8. Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања, ние ќе ви понуди задоволителен одговор. 1.ние и ветуваме на 100% висок квалитет,3 месеци Гаранција 2.ако објектот е неисправна на 1month, ќе испрати замена без доплата или да му даде наплата откако ќе ги примите на неисправни точка 3.ако објектот е неисправен по 1months,можете исто така да испратите неисправни објект за нас.ние ќе испрати бренд нови една за вас, откако ќе ги примите на неисправни објект.но ќе мора да плаќаат дополнителни такси превозот. 4.објектот ќе биде предаден во рок од 1~5 работни дена откако сме го примиле исплата. 1.Вашето пребарување поврзани со нашите производи или цените ќе бидат одговорил во 24hours. 2.Добро обучени и искусни службеници да одговориме на сите ваши прашања во течно англиски. 3.ОЕМ и ODM,сите вашиот кориснички осветлување можеме да ви помогне да дизајн и стави во производство. 4.Конкурентна цена,со висок квалитет и брза испорака. Ние се придржуваат до квалитетот на животот на производи,секоја постапка на производство мора да биде строго контролирана. Нашите производи се во согласност со CE,ROHS,ISO-9001,итн. Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата, да се негуваат здрави Али заедница; се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно. Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек. Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува. Белешки * Микс цел добредојдени. *Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа

Основните својства

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Тежина:
600g
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
LARATH
Име На Модел:
HJ-180115-80
Модел Година:
2018
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Автомобил модел:
за wrangler TJ
Материјал:
ABS
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Специјални Функции:
Худ Заклучување Брави
Пакет Се Вклучени:
2 парчиња Худ Заклучување Брави

Додатоци на производот