0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-9 %
Бесплатен Превозот chorme декоративни escutcheon вратата sills прагови за Chevrolet Cruze 2015 автомобил стил, авто додатоци

Бесплатен Превозот chorme декоративни escutcheon вратата sills прагови за Chevrolet Cruze 2015 автомобил стил, авто додатоци

DEN 868.00
DEN 954.24
Това е достапна

Количина на стоки


Пакетот Вклучува :
1.Збир на 4pcs, 2 парчиња front L/R & 2 парчиња Задните L/R 2.Кина Познатиот бренд,100% Нов Бренд,Направен од Висок Квалитет на 304 Нерѓосувачки Челик во Солидна Завршна обработка. Не Rusty! 3.Лесен и Брз за инсталација.Автомобилската селотејп е во прилог. 4.Инсталации Конекција е потребна за да светне led scuff плоча. Ако не можете да DIY, ве молиме да добиете професионална помош!
Испративме на стоки, како подарок, но ако било увозни давачки се применуваат се купувачот одговорен.
Пред ставање на нарачки, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт купувачот. Ви благодариме.
Сите продажни се конечни. Ве молиме бидете сигурни дека можете да ги купите на правото точка за вашиот автомобил и да ги прифатите нашите транзит време. Некои модел година во некои земји не може да биде иста како што е опишано. Ве молиме внимателно да ги ре-проверува со слики за да се обезбеди или да се чувствуваат слободни да не контактирате за било детали.

Основните својства

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
LB
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Автомобил модел:
За Chevrolet Cruze
Специјални Функции :
Декорација & Заштита
Модел Година :
за Chevrolet cruze 2015

Додатоци на производот