0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-9 %
ПРИБОР ПОГОДНИ ЗА nissan QASHQAI 2014 2015 ГОДИНА ХРОМ ПРЕД ДОЛНИОТ МРЕЖА РЕШЕТКА РЕШЕТКА ПОКРИЕ ТРИМ GUARD ЛИЕЊЕ

ПРИБОР ПОГОДНИ ЗА nissan QASHQAI 2014 2015 ГОДИНА ХРОМ ПРЕД ДОЛНИОТ МРЕЖА РЕШЕТКА РЕШЕТКА ПОКРИЕ ТРИМ GUARD ЛИЕЊЕ

DEN 3040.00
DEN 3340.32
Това е достапна

Количина на стоки


Fitment : 2014-2016 за NISSAN QASHQAI (J11)
Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет се Проверуваат пред превозот)
Состав : 1pc / set
Направено : произведено во Кина
Материјал : ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК
Испративме на стоки, како подарок, но ако било увозни давачки се применуваат се купувачот одговорен.
Пред ставање на нарачки, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт купувачот. Ви благодариме.
Сите продажни се конечни. Ве молиме бидете сигурни дека можете да ги купите на правото точка за вашиот автомобил и да ги прифатите нашите транзит време. Некои модел година во некои земји не може да биде иста како што е опишано. Ве молиме внимателно да ги ре-проверува со слики за да се обезбеди или да се чувствуваат слободни да не контактирате за било детали.

Основните својства

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
LB
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Автомобил модел:
ОДГОВАРА ЗА NISSAN QASHQAI (J11) 2014-2017
Специјални Функции :
Декорација & Заштита
Модел Година :
ОДГОВАРА ЗА NISSAN QASHQAI (J11) 2014-2017

Додатоци на производот