0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-21 %
Universial Хром столче Јазот Случај За Range Rover Мода SE Range Rover Sport Range Rover Evoque столче Ракавица Сад

Universial Хром столче Јазот Случај За Range Rover Мода SE Range Rover Sport Range Rover Evoque столче Ракавица Сад

DEN 948.00
DEN 1199.52
Това е достапна

Количина на стоки


Universial Хром Столче Јазот Случај За Land Rover Discovery 5 Discovery 4 Откритие Спорт 2015 2016 2017 Седиште Ракавица Сад
Карактеристики
1.Предмет : Столче Јазот Случај Складирање Кутија
2.Сосема Нов и Висок Квалитет
3.Лесен за инсталирање на мали нешта, како што се чанти ,мобилен телефон,име картичка ,цигари ,и др.
4.Високо квалитетна ABS Пластика
5.Две вид на бои : Црно-Беж
6.Пакетот вклучува 2 парчиња
7.Одговара за сите Land Rover автомобил серија : Range Rover Evoque ,Land Rover Discovery 4,Land Rover Freelander 2,Discovery Спорт 2015-2017,Range Rover Sport,Range Rover Мода SE лок.

Основните својства

Тип На Објект:
Хром Стил
Модел Година:
2015 2016 2017
Автомобил модел:
За Land Rover Discovery
Бренд Име:
WMYFC
Материјал:
ABS

Додатоци на производот